Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek szeret a férjem?

Szerintetek szeret a férjem?

Figyelt kérdés
Össze vesztem vele a testvére miatt.Egy albérletben lakunk de csak mi fizetjük az albérletet a testvére pedig nem.Én mosok én csinálok mindent 2 férfira.Elegem lett ,hogy a férjem ki nyomja rám a telefont ha úgy tartja kedve és ha szólok ,hogy a testvére is segítsen mert 6 hónapja nem tudtam új ruhát venni a testvérének add igazat.A testvérének mindenre telik nekünk meg semmire.El jöttem otthonról és fel sem hívott hogy hol vagyok.
2012. okt. 30. 14:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés az,hogy akarod-e ezt így folytatni.Ha nem,akkor vagy új szabályok,vagy új albérlet kell számodra.
2012. okt. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
A leírtakból arra következtetek, hogy nem igazán vagy fontos a férjednek. :(
2012. okt. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%
Már biztos talált másik házvezetőnőt.
2012. okt. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%
Hogy szeret-e, az ennyiből nem derül ki. Egyrészt az infó is kevés, másrészt meg az éremnek csak egyik oldalát írtad le - félreértés ne essék, ez alapján gusztustalan a helyzet, de a legtöbb esetben nem egyoldalú dologról van szó.
2012. okt. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
94%
Biztos szeret, valahol. Elég szomorú, hogy cselédnek néznek mind a ketten. Férjed lehet, hogy egy újabb hisztinek vette a dolgot és azért nem hívott fel.
2012. okt. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
3%
a testvére. lehetnél megértőbb. nem az otthonról eljövés a megoldás mindenre, meg nem a válás.
2012. okt. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Már nem tudom hogy szeret-e!De a testvére 26 éves férfi bulizik csajozik kondizni jár.Azon vesztem vele össze ,hogy a megtudtam,hogy a testvére olyan jó helyzetben van ,hogy a nőknek csak úgy osztogatja a pénzt.Úgy érzem ha szeretne a férjem rám is gondolna nekem is vannak szükségeim .Mert van olyankor kenyér sincsen otthon ők étteremben dolgoznak esznek én semmit nem tudok venni magamnak.A testvére még boltba se megy azt eszi amit mi veszünk.
2012. okt. 30. 15:26
 8/17 anonim ***** válasza:
94%
Nem szeret, ez nem kérdés. Itt csak annyi a kérdés, hogy Te meddig bírod a cselédséget. Akár életetek végéig is megteheted, ha neked ez jó nyugodtan. De akkor meg is érdemled a sorsod.
2012. okt. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
94%
Eddig ezt miért hagytad?Normális ember ilyen helyzetben lelép,mert ez már eléggé elfajult.
2012. okt. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
a testvérével nem beszéltél erről? ő mit mond erre?
2012. okt. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!