Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek azért szeret...

Szerintetek azért szeret jobban a férjem, mert lefogytam?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk házasok, jó pár kiló felesleg volt rajtam amikor megismerkedtünk, és akkor is, amikor összeházasodtunk. Mindig azt mondta, őt ez nem érdekli. És tényleg szeretett.

3 éve vidéken dolgozik, két hetente jár haza. Az elmúlt egy éveben ledobtam 20 kg-t, és én úgy érzem, ahogy karcsúsodtam, úgy szeretett meg egyre inkább.

Addig heti 2x3 felhívott, most valamilyen formában minden nap keres. (telefon, email, sms).

Ha visszament, kaptam egy csókot, felszállt a vonatra.... most meg percekig mondja, hogy velem akar maradni, nem akar visszamenni...

Eddig hazajött, evett, fürdött stb. Újabban rögtön a hálószobába kezdünk. Apró meglepetéseket kapok, szép szavakat...


Rákérdeztem, hogy a fogyásom vagy mi is az oka ennek a nagy változásnak. Azt mondta, eddig nem tudta hogy kimutatni mennyire szeret.


Szerintetek lehet, hogy a fogyás miatt van?


2012. jún. 10. 07:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

" Szerintetek lehet, hogy a fogyás miatt van? "


Lehet bizony.

2012. jún. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 medve5 ***** válasza:
100%

Valószínü,hogy ezért szeret jobban.De itt nem ez a lényeg,hanem az,hogy előtte is szeretett.

Az,hogy csinosabb lettél,az benne is megmozgatott valamit.

Szerintem ezen nem kellene agyalni,hanem örülni neki és élvezni az életet!!!

2012. jún. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű, hogy most még jobban tetszel neki.
2012. jún. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt igen.

Másrészt, egész biztos féltékeny, látja, hogy "milyen jó nő vagy", és nem tudja, hogy ezt a fogyást hova tegye:

saját magad miatt fogytál, az ő kedvéért fogytál, vagy esetleg valaki más kedvéért.


Eddig meg sem fordult a fejében, hogy esetleg másnak is kellhetnél, ha te úgy akarnád.

Most kezd el félteni, hogy akár még el is veszíthet. De ez nem baj, addíg amíg a féltékenysége egészséges szinten van, és nem csinál belőle alaptalan vádaskodásokat stb. :)))

2012. jún. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
54%

Ez inkább jobban ragaszkodik hozzád.

Fogyás nem hiszem, de egy jobb alakú nö mindig is jobban testzik minden férfinak.

Szerintem talán most érett a családra, talán már unja a távoli létet... Nincs lehetöség hogy te is oda költözz ahol dolgozik?

2012. jún. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Feltételezem, hogy a fogyással a te önértékelésed is változott, jobb a közérzeted, és ez ad az embernek egyfajta kisugárzást. Látszik, ha piszokjól érzed magad a bőrödben - és ez kívánatosabbá is tud tenni, ezt biztosra veszem :)

Szóval: ő eddig is szeretett, így meg még könnyebb szeretni téged, hogy te is szereted magadat. :)

2012. jún. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Én 52 kg felesleggel indítottam.

Egyszer aztán elhatároztam ,hogy egészségesen akarok élni és lefogytam én is 70 kilóra.

Mivel a párom sportoló ezért sokat segített a sportolásban. Jött velem tekerni, futni, segített a tornákban. És ez egy kicsit közelebb hozott minket. De más változás nem volt.


A szex is maradt a régi, a kedvességek is megmaradtak, az ajándékok is megmaradtak. Csak most már együtt sportolunk.

2012. jún. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
49%

En ezt butasagnak tartom mert a mi hazassagunkba is volt amikor messze dolgozott csak hetvegen lattan. akkor engem sem hivott surun csak elalvas elott beszeltunk 20percet.

Aztan egy ido utan ez surusodott , amikor hazajott ki se mozdultumk a haloszobabol.

en nalam nem tortent semmi valtozas ugyan ugy 49kilo voltam ea maradtam

2012. jún. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
38%

Hát ezt mi nem tudhatjuk. Mi nem állíthatjuk, hogy biztosa így van, ha egyszer ő tagadja, csak ő tudja már jobban.

De nem tartanám kizártnak.

Mondjuk elég szomorú, ha ezen múlik a szeretet...

2012. jún. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó, nem ezen múlik, ha kicsit jobban elolvasnád, itt a szeretet csak még nagyobb lett, mert ha nem lenne akkor nem vette volna el...


Kedves kérdező, igaza van a többségnek, csinosabb lettél, ezáltal valószínű vidámabb is, pozitív a kisugárzásod és ez másokra is átragad, főleg rá mert ő a férjed, egy boldog kiegyensúlyozott feleséget jó szívvel hív fel az ember, nem úgy mint egy szomorú, önbizalom hiányos asszonyt, szerintem örülj ennek, hisz változtattál és egyből több gyümölcse lett a dolgoknak, jobb lesz a kapcsolatotok, mert hát boldog vagy így nem? nincs értelme beleszőni más dolgokat bár még nem válaszoltál, hogy miért írtad ki a kérdést, mert bánt vagy mert örülsz, de vajon ezért lehet e. Én örülnék neki.

2012. jún. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!