Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek azért szeret...

Szerintetek azért szeret jobban a férjem, mert lefogytam?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk házasok, jó pár kiló felesleg volt rajtam amikor megismerkedtünk, és akkor is, amikor összeházasodtunk. Mindig azt mondta, őt ez nem érdekli. És tényleg szeretett.

3 éve vidéken dolgozik, két hetente jár haza. Az elmúlt egy éveben ledobtam 20 kg-t, és én úgy érzem, ahogy karcsúsodtam, úgy szeretett meg egyre inkább.

Addig heti 2x3 felhívott, most valamilyen formában minden nap keres. (telefon, email, sms).

Ha visszament, kaptam egy csókot, felszállt a vonatra.... most meg percekig mondja, hogy velem akar maradni, nem akar visszamenni...

Eddig hazajött, evett, fürdött stb. Újabban rögtön a hálószobába kezdünk. Apró meglepetéseket kapok, szép szavakat...


Rákérdeztem, hogy a fogyásom vagy mi is az oka ennek a nagy változásnak. Azt mondta, eddig nem tudta hogy kimutatni mennyire szeret.


Szerintetek lehet, hogy a fogyás miatt van?


2012. jún. 10. 07:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg eddig cak szeretett, de mostmár tetszel is neki, vonzódik hozzád, szerelmes lett(legalábbis jobban , mint eddig).
2012. jún. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
28%
Lehet hogy megcsalt és utána jött rá hogy mennyire szeret.És ezért tanulta meg hogy mutassa ki.
2012. jún. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Én több férfival beszélgettem ( köztük természetesen a párommal is) őszintén, és azt mondták, hogy a férfiak számára nagyon fontos a vizualitás ( szex terén).

Ez nyilván nem azt jelenti hogy minden férfinak csak a "címlaplányok" tetszenek, de bizony számít, hogy a szeretett nő látványa mennyire mozgatja meg a fantáziájukat.


Szóval én is úgy gondolom, hogy valszleg nemcsak hogy lefogytál és csinosabb lettél, de a kisugárzásod is pozitívabb lett, ami még kívánatosabbá tesz a szemében.

2012. jún. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
Igen, lehet. Egyébként kicsit durvának találom, hogy kéthetente találkoztok, 3 éve. Ez házasság? :S Szerintem nem is kapcsolat... Könnyen lehet, ha korábban 2hét alatt nem kívánt meg, van ott állandó kapcsolata. És most, hogy dögösebb vagy, téged is bevállal, netán csökkentette az ottani szexet, hogy neked is jusson.
2012. jún. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Igen. De szerintem nem (csak?) azért, mert karcsúbb vagy, hanem azért, mert így jobban elfogadod és szereted önmagad, ettől több az önbizalmad, amitől jobb a kisugárzásod, amire gerjednek a pasik.

Vagy még azt is lehet, hogy fél, hogy mást akarsz, azért fogytál le, vagy fél, hogy elcsábítanak tőle, vagy valami ilyesmi.

2012. jún. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


A kérdést csak azért írtam ki, mert kíváncsi voltam mások véleményére is. Szerintem egyértelmű, hogy a fogyásnak tudható be, hiszen teljesen egyszerre zajlik a két dolog, de a férjem ezt tagadja. Minél többet fogyok, annál nagyobb figyelmet, szeretet kapok. És nagyon örülök neki. Csak nem tudom, hová tudja még majd fokozni... :-)


A munkánk miatt, sajnos nem tudunk együtt élni. Nekem itt szerencsére biztos állásom van, bár nem keresek túl sokat. A férjem itt nem talál munkát, két évig munkanélküli volt, mielőtt vidékre ment. 300 km-re van, 2 hetente jár haza, mert sokba van az utazás. És ott se biztos a munkája, nem tudni meddig lesz. De még mindig jobban kijövünk így, mint egy fizetésből ketten.

Jövőre külföldre megyünk, csak ez az egy megoldás maradt.

2012. jún. 10. 17:50
 17/17 anonim ***** válasza:
De irigyellek!!! :) a fogyásodnak biztosan köze van hozzá,és a pozitív kisugárzásodnak.Nem hiszem hogy valaha is megcsalt,ahogy ezt előttem írták.Inkább csak akarja hogy tudd hogy mennyire szeret. :))
2012. jún. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!