Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem veszi észre, hogy...

Miért nem veszi észre, hogy velem boldog?

Figyelt kérdés

Van egy csaj barátom igazából szerelmes is vagyok de mindig az expasijáról beszél meg azzal akivel alakulnak. Vagyis állandóan csak veszekednek meg rendesen látszik hogy nem illenek össze, szerintem ezt ők is tudják csak nem mondják ki. Felesleges erőltetni. Mindig rossz kedve van, én fel tudom vidítani de valamikor jön a pasi és mindent elront. Nekem elmond olyanokat amiket a 'pasijának' nem és sokkal jobban érzi magát velem. Amikor velem van mindig nevet de nem hiszem hogy többet akar. Vagy nem tudom. Egyszer olyan mintha akarna, egyszer nem. Miért nem veszi észre?

18/F


2012. okt. 29. 00:00
1 2
 11/14 anonim válasza:
100%
Szerintem típus függő is, hogy ki hogy "vadászik" csajként. Nekem is vannak barátnőim, akiknél kivárásos alapon lett barátból párkapcsolat, viszont én magamból kiindulva nem ugranék rá olyan srácra, akivel időtlen idők óta jóbarátok vagyunk. Persze sok mindentől függ:) Tényleg meg kéne próbálnod a távolság tartást. Mikor pedig beszélgettek, mindenképp a véleményed mondd neki, ne azt, amit szerinted hallani akar, mert azt a lányok előbb, vagy (és inkább) utóbb, de értékelik;))
2012. okt. 29. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
73%
Veled jól érzi magát, a barátjának tekint, de ez nem szerelem.
2012. okt. 29. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
66%
De LEHET belőle szerelem :))
2012. okt. 29. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Olyan, lelki szemetesládának használ. Találkoztam már pár ilyennel. A legapróbb, legintimebb dolgait is megbeszéli, de talán pont ezért, más tipusú kapcsit nem akar.
2012. okt. 29. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!