Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedül kisgyerekkel 35...

Egyedül kisgyerekkel 35 felett hogy lehetek boldog?

Figyelt kérdés
Borzasztóan egyedül érzem magam, még terhesen otthagyott minket a kisfiam apukája, se szó, se beszéd kisétált aza ajtón és kész. Egyszer sem látogatott meg minket azóta, még csak azt sem kérdezi meg, hogy vagyunk, már lassan 4 éve ennek és én az idegösszeroppanás szélén vagyok. Nem tudom hogy legyek újra boldog.
2012. okt. 16. 01:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
16%
netes társkeresőkön viszonylag egyszerüen tudsz magadnak találni valakit, aki szexel veled, esetleg még egy kis fiatal fiut is szerezhetsz igy magadnak, lehet ez valamit enyhit a szomoruságodon.
2012. okt. 16. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
Nem is leszel boldog soha, ha azt valaki mástól teszed függővé. Egyedül vagy. Naés?! Ez mitől akadálya a boldogságodnak? Miért mástól várod, hogy boldoggá tegyen, amikor az a te dolgod?
2012. okt. 16. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%
Ex velen is megtortent, csak én 8 évig sajnáltam magam. Ma 37 vagyok es boldog kapcsolatban elek. Ugyan meg csak egy éve tart, de pozitívan állok hozza es dolgozom a kapcsolatert.
2012. okt. 16. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%
Egyébként én netes tarskereson ismerkedtem meg a párommal. Nyilván vannak veszélyei is, de a való életnek éppúgy. Ott viszont ki írhatók, hogy kisgyerekes anyuka vagy, igy eleve nem keres meg olyan, akit ez nem érdekel. Nem csak parkeresesre jó egyébként, hanem baráti jellegű ismerkedésre is. Mar az is előrelépés, ha valakivel napi szinten írogat tok egymásnak. Akkor sem érzed magad olyan egyedül.
2012. okt. 16. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
30%
Te is remekül választottál apukát, neked is a macsó alfahím kellett, aki bezsongított, a kedves, családszerető férfiakat meg pattintottad lefele. Most viseld a következményeit.
2012. okt. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%

Emeld fel a fejed, előbb tedd a lelked-tested rendbe, kerítsd elő a régi barátokat, próbáljatok programokat csinálni. Szedd össze a ruhatárad is és keress hobbit. Ha ez a rész rendben van, akkor próbálj meg ismerkedni.


Amúgy 40 évesen, két gyerekkel is lehet új társat és szerelmet találni, nem kell feladni. De az ajtódon nem fog kopogtatni a szép szőke herceg, ahhoz ki kell mozdulni és magabiztosságot, derűt kell árasztani. Nem könnyű, az biztos.

2012. okt. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
67%
5: Én egy nagy családból jövő, amúgy családszerető embert választottam, aki már a megismerkedésünkkor mondta, hogy ő 4 gyereket akar, és a rokon kicsikkel nagyon szépen játszott, öröm volt nézni. Aztán 2 gyerek után úgy döntött, hogy ez neki túl sok felelősség, még inkább szórakozna meg bulizni járna, főleg egy fiatal leánykával..
2012. okt. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
34%

Én is egyedül vállaltam a fiamat. Most vagyok 32 éves és 5 éves a srácom.

Én éppen azóta nem érzem magam egyedül és azóta vagyok a "helyemen", amióta ő van nekem. Korábban a párkapcsolataimban, az érzelmi viharaimmal csak kínlódtam. Most már úgy érzem, hogy révbe értem. A kisfiam biztos pont. Nem is vágyom újra azokra a cirkuszokra, amiket korábban át kellett élnem. Anyának lenni csodálatos élmény, én pedig szeretném kiélvezni amíg csak lehet (olyan gyorsan nő...)

2012. okt. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
59%

Bár 4 év után kb lényegtelen, de hogy jobban tudjuk tanácsot adni, leírnád az előzményeket?

Mennyit éltetek együtt a gyereked apjával?

Jól kijöttetek addig amíg el nem hagyott?

Terveztétek a gyerek születését, vagy véletlen volt?

Mit beszéltetek, hogy szeretnétek élni?

2012. okt. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Bence_ ***** válasza:
50%

Leginkább úgy, hogy eldöntöd, hogy te boldog vagy.

Keresed és észre is veszed azokat a dolgokat az életedben aminek örülhetsz. Így boldog leszel.

Ha boldog vagy hidd el lesz olyan ember aki keresi majd a társaságod mert boldog emberrel jó lenni :)

2012. okt. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!