Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 2 kisgyerekkel válni? Túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 kisgyerekkel válni? Túl lehet ezt élni egyedül? Lehetek még boldog?

Figyelt kérdés

Van egy 7 hónapos, és egy 2,6 hónapos kislányunk, a férjem 1 éve munkanélküli, most pedig új élet reményében Angiában vállalt munkát, hogy majd kivisz minket is. Azonban megtudtam, hogy most ez így kényelmes neki, nem piszkálom, hogy nincs munkája, és nem tudja, hogy kellek-e még neki.

A szexuális életünkre panaszkodik, hogy keveset vagyunk együtt.

Ha válunk , hogyan élem túl egyedül, szüleim 450 km-re laknak tőlünk?

Lehetek még boldog? El tudom felejteni? 2 gyerekes anyukaként találhatok társat?


2012. okt. 8. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Miért nem próbáljátok megbeszélni, megoldani a problémát.
2012. okt. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
A 7 hónapos meg a 2,5 hónapos kislányok azok hogy jöttek ki?
2012. okt. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat, már idegességemben félreírtam 2,6 éves akart lenni, csak számoltam a hónapokat:)
2012. okt. 8. 21:38
 4/6 anonim ***** válasza:
24%
Értem...
2012. okt. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%

Nem tudja, hogy kellesz-e még neki? Nekem nem úgy tűnik, mint aki szeret téged... De kívánom, hogy ne legyen igazam és csak azért legyen ez a hullámvölgy nála, mert nem jöttek össze a dolgai.

Minden esetre, ha elváltok, akkor is lehetsz még boldog. Az unokatestvéremék hárman voltak testvérek, mikor meghalt az apjuk, a legkisebb gyerek akkor volt 1 éves, a legidősebb 4. Az édesanyjuk talált magának új párt, aki szereti a nevelt gyermekeit, plusz vállaltak egy közös gyereket is, így már négyen vannak testvérek. Nem mondom, hogy könnyű, de amint látod, nem lehetetlen társat találni gyerekek mellett.

Elfelejteni viszont nem lehet az előzőt, de nem is kell. Túl kell lépni rajta és tanulni kell belőle.

2012. okt. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
örülj neki, hogy elment. Bocsi, de legalább nem kell tőle félned. Mi is itthon veszekszünk és sokszor azt kívánom bárcsak elmenne vagy találna valami nőt magának. Te szereted egyáltalán?
2012. nov. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!