Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet még valaki boldog egy...

Lehet még valaki boldog egy ilyen házasságban?

Figyelt kérdés
11 év házasság, egy gyerek. Csinos feleség, aki szereti, és a szívét, lelkét kiteszi a férjéért. A férj pedig másfél évig kettős életet él egy másik nővel, titokban.. Majd bejelenti, hogy el akarja hagyni a családját érte. A nő összeomlik, hónapokig súlyos depressziós. De nem költöznek szét. A feleségnek is új pasija lesz, de egy idő után annak is vége. A férjnek meg nem jön össze az új kapcsolat, így most élnek együtt mint a hal a vízben. A férj teperne, hogy visszafogadják. Lehet ez a nő még boldog ebben a kapcsolatban? Meg tudnak bízni egymásban, vagy jó eséllyel csak vergődés lesz az egész? Van olyan, hogy egy ilyen után újra boldogan, egészségesen működik a kapcsolat? Vagy ezek után jobb új életet, új szerelmet kezdeni másvalakivel, ha van rá lehetőség?
2012. okt. 17. 18:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen lehet.

Mivel a feleség is teremtett uj kapcsolatot. A férjnek sem sikerült, talán ez kellett ahhoz, hogy ujra egymásba szeressenek. Most már "talán" jobban fognak egymásra figyelni.


" a férj teperne, hogy visszafogadják" hàt nem együtt van a feleséggel, akkor ki él "mint hal a vizben"?

2012. okt. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudod mit jelent az, hogy él, mint hal a vízben? - Hát nem ezt.
2012. okt. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Fogjuk rá, hogy együtt élnek, végül is nem az a lényeg. Lehet nem a legjobb kifejezés az él mint hal a vízben, bocs:) ne ezen akadjatok fenn.
2012. okt. 17. 18:44
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen is meg olyan is. Van aki meg tud bízni a másikban és boldog lehet, de van aki nem. Erre nem lehet válaszolni, ezt érezni kell, abban a konkrét esetben!
2012. okt. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Annyira idegen tőled a helyzet, hogy harmadik számban beszélsz magatokról?

Az ilyet az dönti el, hogy el tudod-e képzelni magad boldogan. Mert akkor van rá esély, egyébként nem sok.

2012. okt. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom más mit tenne, ha engem a férjem másfél évig csalna egy másik nővel, nincs az az Isten hogy én megbízzak benne többé. De ez én vagyok. El tudom képzelni hogy vannak nők, akik ezt megbocsátják.
2012. okt. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azért írtam harmadik számban, mert én nem vagyok benne, csak külső szemlélő.
2012. okt. 18. 08:38
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha engem 2 évig félrevezetne valaki, hazugságokkal tömne, abban én soha a büdös életben nem tudnék újra maximálisan megbízni. inkább élem le az életemet utána egyedül, de vele biztosan nem!
2012. okt. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az utolsókkal nagyon egyetértek. Nekem az is betett, hogy el akarta hagyni a családját, a saját gyerekét, ezek után, minek érezné a másik magát mellette.
2012. okt. 18. 14:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!