Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem jövünk ki a pénzből, nem...

Nem jövünk ki a pénzből, nem tudom mi lesz velünk, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A férjem szeptember 1-től új munkahelyen van,az ígértnél kevesebb a fizetése,108.000ft-ot kapott.Az ehavi kiadásunk 106.000ft.Miből vegyek ennivalót??;((( Teljesen el vagyok keseredve,nekem talán október végén lesz munkám,de az sem 100% :(
2012. okt. 3. 14:38
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Postai kihordást is megpróbálhatnád esetleg, sok városban többek között diákokat, vagy akár érettségi nélkülieket is alkalmaznak a munkára, a lényeg, hogy képzettség nem kell hozzá, és egy nem túl magas, de legalább fix fizetést ad!!
2012. okt. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
80%

Ha van meki, kfc, oda is jelentkezhetsz. Hátha.

[link]

Pultos munka

Esztergomi Sörözőbe pultost keresünk akár azonnali kezdéssel


09/26 12:23

Állás, Munka

Esztergom

N: Nielzo Kft.

T: +36 30 99 70 246

C: -

Ár:


Másodállás/Diákmunka

Megbízható pénzkereseti lehetőséget ajánlok, amellyel könnyedén egészítheti ki havi jövedelmét! Emailen várom a jelentkezőket!


09/25 07:02

Állás, Munka

Esztergom

N: Janó Andrea

T: -

C: -

Ár:


Írd be googleba: esztergom alkalmi munkalehetőségek. Kidob egy párat.

2012. okt. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Szerintem ne add fel egyből. Munkaadók közt is léteznek tetovált emberek:) Ők biztos nem akadnának ki rajtad. Vagy pl. kutyasétáltatásnál egy pitbull gazdája nem hiszem, hogy problémázna ezen. Szórólapozásnál sem lehet gond. Ahogy a többiek írták, most jön a hideg, takard el a tetkókat, ha lehet, aztán ha már valahol bizonyítottad, hogy jó munkaerő vagy, nem hiszem, hogy kirúgnak ha később meglátják.
2012. okt. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Szerintem ilyen helyzetből is van kiút mégpedig a lemondás, ha enni és inni akarsz na meg azt hogy legyen fedél a fejed felett mondj le mindenről ami nem feltétlenül szükséges a mindennapi életed / életetekhez. Tudom ez nehéz, de ezzel rengeteget tudnátok spórolni. Keress ezerrel munkát és akármi adódik azt vállald el. Próbáljatok egyenesbe jönni és amint ez sikerül keressetek külföldön munkát én ezt látom logikusnak vagy is ha a te helyzetedbe lennék én ezt tenném. Sok sikert, ha nagyon akarod sikerülni fog! :)
2012. okt. 19. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!