Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem jövünk ki a pénzből, nem...

Nem jövünk ki a pénzből, nem tudom mi lesz velünk, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A férjem szeptember 1-től új munkahelyen van,az ígértnél kevesebb a fizetése,108.000ft-ot kapott.Az ehavi kiadásunk 106.000ft.Miből vegyek ennivalót??;((( Teljesen el vagyok keseredve,nekem talán október végén lesz munkám,de az sem 100% :(
2012. okt. 3. 14:38
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
És ha raknál ki "plakátokat" hogy takarítást avar gereblyézést kutyasétáltatást stb vállalsz? Csak lenne rá jelentkező. Igaz ez nem jelentene nagy bevételt de talán ez is több lenne mint a semmi
2012. okt. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
84%
Kisebb, olcsóbb albérletet nem tudtok keresni?
2012. okt. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Nekem a kutyasétáltatás jött be hasonló helyzetben. De takarítást, gyerekfelügyeletet, idősgondozást is meghirdethetsz. Akár csak napi 2-3 órát ilyennel foglalkozni, hogy meglegyen az ételre való, aztán mellette ráérsz rendes állást keresni. Esztergomban van több étterem,esetleg konyhalány munka? Pizzakiszállítás? Szórólapozás? Mindent olyan helyen hirdess, ahol sok célszemény járkál: gyerekfelügyeletet ovikban, idősgondozást a nyugdíjas klub környékén, kerti munkát a kertvárosban, takarítást a "gazdag negyedben", kutyasétáltatást a kutyasulinál stb...
2012. okt. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha részletznéd, hogy pontosan mire-mennyi pénz megy el, lehet tudánk spórolási tippeket írni!


Valamint a kutyasétáltatás, idősgondozás, gyermekfelügyelet, takarítás nagyon jó ötlet, hirdethetsz a környező falukban is pl., az csak nincs olyan meesze!

2012. okt. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!Ilyen munkákon én is gondolkoztam,de ezekre is túljelentkezés van,és nyilván nem engem fognak felvenni idősek,gyerekek mellé agyontetoválva,hanem a szolid egyetemistát.

Aki kérdezte a kiadásokat,nos,az ehavi így néz ki:

36.000 lakbér

11.000 villany

15.000 víz (ez 2havi)

1100 kukadíj

1500 tv

kb 20.000 T-mobile (ebben a mobilnet és laptoprészlet is benne van)

2500 fogamzásgátló

20.000 tartozás (mert múlt hónapban is hasonló volt a helyzet)

Gondolom a vizet sokalljátok majd,és tényleg sok,de azért mert marha pici a mosogató és csak folyóvízbe tudtam mosogatni,de már leszoktam róla.Inkább kínlódok,de engedek vizet.A másik a mosógépünk,ami kis méretű,és kb harmad annyi ruha fér bele,mint egy átlagosba,viszont több vizet fogyaszt.

A másik ami nagyon sok,a T-mobile.Ebben benne van két legolcsóbb előfizetés,családbarát kedvezmény,mobilnet,telefontörlesztő,és laptoptörlesztő.Nyilván ezeket a dolgokat nem ilyen helyzetben szereztük be.

Szóval ez jutott erre a hónapra.De annak örülök,hogy úgy vettem észre hetente már csak 1 m3 víz fogy:)

És van egy hatalmas problémánk karácsonyra...mikor ideköltöztünk,a tulaj nem közölte hogy egy hónapra kb 60.000ft a fűtés(6kW-os villanykályha),és kb -70.000ft-ba vagyunk az Eon-nál.Na ezek novemberbe kijönnek órát olvasni,és aztán lehet fizetni :/

2012. okt. 3. 17:30
 16/24 anonim ***** válasza:
Ha most nem jöttök ki, akkor nagyon cudar tél elé néztek és nem a hőmérséklet miatt.
2012. okt. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Ha nem lesz munkád hó végétől, muszáj lesz elgondolkodni a kisebb albérleten, esetleg rokonhoz/baráthoz költözni, amíg összeszeditek magatokat. Ha lesz, akkor ezt az egy hónapot ki lehet húzni olcsó kajákon (aki a húszezret adta kölcsön, nem adna egy hónap haladékot?), itt GYIK-en sok jó tipp van ebben a témakörben. Drukkolok, hogy egyenesbe jöjjetek!
2012. okt. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
70%

már megbocsáss, de érettségizni, szakmát szerezni nem volt eszed, de tetováltatni igen? tudtommal a közoktatás ingyenes, ez nem lehetett kifogás...


menj be a munkaügyi központba, és próbálj olyan szakmatanulásra jelentkezni, ami alatt adnak valami támogatást, ösztöndíjat, mert így tél végére éhen ill. halálra fogtok fagyni.

2012. okt. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Kedves 18:51-es válaszoló!

Tudtam hogy lesz egy kötekedő,aki a tetoválásokon fog fennakadni...ha ennyire érdekel a magánéletem,képzeld el hogy már 17 évesen este 7-től reggel 7-ig sz*rt pucoltam egy wellness fürdőbe,mert az alkoholista apám miatt,aki nem volt hajlandó munkahelyet keresni,ott kellett hagynom a közgazdasági szakközépiskolát,hogy édesanyámnak segítsek.Elnézést hogy tetováltattam,megtehettem,hiszen megkerestem rá a pénzt.

2012. okt. 3. 19:01
 20/24 anonim ***** válasza:

A vizen mi spóroltunk 3-4000 Ft-ot úgy, hogy a mosogatást úgy oldom meg, hogy egy nagy lábasba hideg vizet engedek és a tűzhelyen melegítem. A lábasban mosogatok. Így kevesebb vizet fogyasztunk, de eredményesebb a mosogatás a forró víz miatt.

A mosógépet akár ki is iktathatod, a kézi mosással is spórolhatsz.

Nem tudom, tetoválásod hol van, de ha nem feltűnő helyen, amit mondjuk az őszi-téli ruha takar, akkor nyugodtan próbáld meg azokat a dolgokat, amiket írtak fentebb. Akár olyat is, mint az ebédhordás, postára menés, ilyesmik. Azért nem mindenki ítél elsőre.

2012. okt. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!