Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm nem akar össze...

Barátnőm nem akar össze költözni velem . Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó hogy 2 éve együtt vagyunk. Igaz 60 km van közöttünk.Én dolgozom és úgy esett sajnos hogy egyedül maradtam a szülői házban és magamnak kell fennt tartanom. Eleinte úgy volt hogy megyek a barátnőméknél de a meló elúszott, illetve csinálom az éretségit is, és melóm ide köt, + a ház ugye.. barátnőm munkát keres, de nem akar ide költözni ahol én élek. Pedig lenne munkája .Fél vagy nem tudom miért , talán a családját nem akarja ott hagyni nem tudom. De nagyon tanácstalan vagyok mit tegyek. Egyedül pedig rosz és nagyon nehéz. Mit tegyek?
2012. szept. 25. 18:09
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
77%

#25: Szomorú, ha te abból vonsz le következtetés a gondolkodásmódommal kapcsolatban, hogy én nem szívesen élnék faluban.

Édesanyám is így van ezzel, örült, hogy "kiszabadult" a kis faluból a városba, pedig ő már nem gyerek.

Én kész vagyok komoly kapcsolatra (sőt, szerintem ilyenben is élek), és nem a buli miatt nem bírnám a falut.

Itt, ha megkívánom éjszaka a csokit, csak fogom magam, és átugrom a fél utcára lévő éjjelnappaliba, ha az valamilyen oknál fogva zárva lenne, akkor pár percet sétálok, és ott van másik.

Persze, az is fontos, hogy itt vannak a barátaim, és meghalnék az unalomtól egy faluban. Ott van egy kocsma, 2 kisbolt, és ennyi. Könyvtár nincs, munkahelyi lehetőség általában nincs.

Nem mondom, hogy 60-70 éves koromra nem vágyom már nyugalomra, de addig maradok városi. És ha ez gyerekes, hát legyen az:)

2012. szept. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
70%
Én megértem,hogy nem akar faluba költözni.
2012. szept. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Ilyen fiatal korban még nem feltétlenül vágyik az ember az összeköltözésre. Pláne falura nem vágyik egy városi lány. Ez a "húszévesen jaj de érett vagyok" általában azt szokta jelenteni, hogy "szar a kapcsolatom a családommal és jó megpattanni onnan bármilyen ürüggyel".
2012. szept. 28. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó. Ha rám szerettél volna ezzel célozni akkor nagyon mellélőttél. Nagyon is jó a kapcsolatom édesapámmal (mert h vele élek) és ha olyan mindegy volna h hova megyek akkor már rég elmehettem volna. ÉN azért akarok összeköltözni a párommal mert szeretem. Mellesleg ő se 30egynehány éves hanem 24 és neki is jó a kapcsolata a szüleivel és mégis össze akar költözni.
2012. szept. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!