Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm nem akar össze...

Barátnőm nem akar össze költözni velem . Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó hogy 2 éve együtt vagyunk. Igaz 60 km van közöttünk.Én dolgozom és úgy esett sajnos hogy egyedül maradtam a szülői házban és magamnak kell fennt tartanom. Eleinte úgy volt hogy megyek a barátnőméknél de a meló elúszott, illetve csinálom az éretségit is, és melóm ide köt, + a ház ugye.. barátnőm munkát keres, de nem akar ide költözni ahol én élek. Pedig lenne munkája .Fél vagy nem tudom miért , talán a családját nem akarja ott hagyni nem tudom. De nagyon tanácstalan vagyok mit tegyek. Egyedül pedig rosz és nagyon nehéz. Mit tegyek?
2012. szept. 25. 18:09
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Ezzel a csajjal szerintem ne tervezz,mert még nem elég érett az összeköltözésre!
2012. szept. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
Sztem is keress mást
2012. szept. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
42%

Most jön a lepontozás, de én megértem a Kérdező párját. Soha nem költöznék faluba, maximum ideiglenesen, mondjuk fél-1 évre.

Én városi vagyok, és városi is maradok, nem bírom a csendet, én szeretem a szmogot, szeretek korán reggel a részeg fiatalok üvöltözésére kelni, a panelokat is imádom, még ha hallom is, mikor a szomszéd tüsszent.

A barátom faluban él, óránként ha van busz be a városba, egyszerűen szörnyű. Mi is távkapcsolatban élünk, én a hétvégéket ott töltöm nála, ami jó, mert akkor úgyis csak kettesben vagyunk. De ha a környező nagyvárosba megyünk bulizni, akkor hajnali 5kor megy az első vonat...

Igazából ha most kéne mennem, én mennék, utálom, hogy csak a hétvégéket töltjük együtt, szívesen élnék együtt a párommal. De azzal a feltétellel, hogy amint találunk albérletet meg melót máshol, rögtön megyünk. Hogy egy életet, vagy akár 1 évnél többet leéljek ott... abba belebolondulnék. 18L

2012. szept. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
52%
Én egyáltalán nem azt éreztem ki a kérdésből, hogy a fenntartási költségek miatt hívja oda a párját. Milyen rosszindulatú nők vannak. :S Szereti a párját, megérett a kapcsolat az összeköltözésre, ráadásul olyan szerencsés helyzetben vannak, hogy mindjárt van saját ház is, a lánynak is lenne munkája, mégis majd talán szegény kérdező a hülye, mert ki akarja használni a párját... Jó ég, ti lelki szegények!
2012. szept. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
66%
23. Ez azért van mert még gyerek vagy te is (nem, nem attól leszel felnőtt h betöltötted a 18at hanem ha úgy viselkedsz, gondolkozol.) és még te sem vagy érett egy komoly kapcsolatra. Neked is még a buli, a pörgés a fontos.
2012. szept. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
33%
Nagyon gáz vagy, bocsi. Tisztára úgy tűnik, hogy odaköltöztetnéd a barátnődet, mert akkor ő majd besegít a költségekbe, na meg főz, mos, takarít rád...Elég életképtelen lehetsz, ha nem megy egyedül, és h.lye lenne a lány, ha így hozzádköltözne. Ha együtt akarsz élni valakivel, akkor azt azért tedd, mert szereted, és meg akarod vele osztani az életed, ne azért, mert talán úgy könnyebb lesz.... Amúgy se értem milyen alapon követeled a lánytól, hogy adjon fel mindent, és 60 kilométerre odébb költözzön hozzád, hagyja ott a munkahelyét, a családját.... Miért kérsz tőle ilyet ha szereti az ottani életét, és jól érzi magát ott ahol lakik? Ahogy írtad téged a te városodba a ház, a meló meg a suli köt...viszont a házat eladhatod, vagy kiadod bérbe, a sulit elkezdhetsz máshol másikat, munhalyet is válthatsz... Téged még mindig kevesebb dolog köt a te városodba mint a barátnődet... Meg úgy is csak vele akarsz lenni, és nem konyhalányt akarsz magadmellé, ugye?? Úgyhogy szerintem költözz te!
2012. szept. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
15%
Egyébként ez nem igaz, hogy neked nem maradna semmid, ha a te költöznél az ő városába... Ha eladod a házad, akkor félre tudod tenni annak a pénznek egy részét, ha pedig kiadod, akkor később is visszamehetsz, ha úgy adódik. És miért kéred, a párodtól, akit szeretsz, hogy lakjon veled falun, amit ő ki nem állhatna? Mondjuk irtad, te se élnél városba. Innentől viszont előjön az a probléma, hogy alapvető kérdésekbe nem tudtok megegyezni, minthogy hol éljetek. Szóval lehet gondolkodni, mennyi az értelme a kapcsolatnak!
2012. szept. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
52%
26-7 Mielőtt nekiállsz pattogni meg ugatni, olvasd el inkább amik előtted le lettek írva mert olyanokat ugatsz ami már rég tisztázva van. azt is írja pl a kérdező h a csajnak nincs munkája meg h a társaság hiányzik neki nem az anyagi segítség..... stb. Sok millió dolog amit ha elolvastad volna a dolgokat akkor tudnád és én nem töröltetném a kommentjeidet
2012. szept. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
34%

elolvastam:)

A véleményemet ezzel együtt is fenntartom. Ha végképp nem kell neki az anyagi segítség, hanem a társaság kell, akkor meg semmi akadálya nincsen, hogy a kérdező költözzön!

2012. szept. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%
Az az igazság, hogy én például hiába szerettem a barátomat, voltunk együtt több évig 18 évesen nem költöztem volna oda. Egyszerűen nem tudtam volna elszakadni a családomtól, annyira kötődtem hozzájuk. Most is imádom őket, de már önállóságra vágyom..ah még együtt lennénk a barátommal most már biztosan mennék. Ehhez fel kell nőni és nem korban, hanem lélekben.. Olyan könnyen dobálóznak a költözz el szöveggel az emberek, de ha valaki egy boldog család centrikus életet élt, nehezen érik meg arra, hogy ebből kilépjen.. Az meg külön nehézség, hogy messze laksz.. Ő ezzel elveszti azt a biztonság érzetet, hogy bármi történik haza tud menni.. Az is lehet, hogy a barátait sajnálná ott hagyni vagy egyszerűen a városi élethez van szokva.. Vidékre költözni sem olyan könnyű.. Képzeld magad a helyzetébe.. Egy épp a felnőtt életet megkezdő lányról beszélünk.. Ez támogatással is nehéz nem, hogy még távol a családtól..
2012. szept. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!