Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm nem akar össze...

Barátnőm nem akar össze költözni velem . Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó hogy 2 éve együtt vagyunk. Igaz 60 km van közöttünk.Én dolgozom és úgy esett sajnos hogy egyedül maradtam a szülői házban és magamnak kell fennt tartanom. Eleinte úgy volt hogy megyek a barátnőméknél de a meló elúszott, illetve csinálom az éretségit is, és melóm ide köt, + a ház ugye.. barátnőm munkát keres, de nem akar ide költözni ahol én élek. Pedig lenne munkája .Fél vagy nem tudom miért , talán a családját nem akarja ott hagyni nem tudom. De nagyon tanácstalan vagyok mit tegyek. Egyedül pedig rosz és nagyon nehéz. Mit tegyek?
2012. szept. 25. 18:09
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
71%
bocsi, de a leírásod alapján, bennem felmerül a kérdés, hogy azért akarod odaköltöztetni a barátnőd,mert szereted és vele akarsz élni, vagy azért mert nehéz egyedül fenntartani a házat?
2012. szept. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
84%
Ez olyan hülyeség h nem akarja otthagyni a családját. Ott akar megöregedni mellettük?? A legtöbb épp eszű nő ennyi idő után, főleg ha még távolság is van, kapva kapna az alkalmon h összeköltözhessen a párjával
2012. szept. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
64%
Én is azt érzem, amit első :D
2012. szept. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

Mert szeretem. CSak ugye távolsági kapcsolat van közöttünk. Sokkal jobb lenne mindennap együtt is lenni. Nehézség alatt azt értem hogy haza megyek üres a ház. Jó lenne meg ölelni és a közelébe lenni.(keveslem a hétvégéket vele)

ÉS meg tudnánk alapozni a jövőnket is .

2012. szept. 25. 18:16
 5/34 anonim ***** válasza:
85%
Ő nem szeret téged eléggé, vagy nem akar dolgozni.
2012. szept. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Jha és elfelejtettem. Mivel munkát keres, nem sok értelme lenne ha én itt ő meg jó messze lenne nem? még lehetetlenebb lenne az egész. De itt lehetne melója, még hozzá elég jó.
2012. szept. 25. 18:19
 7/34 anonim ***** válasza:
85%

Vagy van valakije, vagy neki ennyi elég egyelőre egy kapcsolatból.

Nem tudom, hány évesek vagytok, őszintén szólva, 24 vagyok, de nem tervezek költözni pasival még.

Próbáld meg lassan "odaszoktatni"

2012. szept. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
23 vagyok. De hogy? kérdeztem és egyáltalán nem is szeret ide jönni. Már mint én egy faluban lakom ő városban. De mikor nem tudok menni akkor is kicsit húzza a száját hogy jönnie kell. Pedig azt mondja szeret és velem akar lenni.CSak én meg nálluk nem akarok menni.Mert ha szét megyünk utcára kerülök. De neki nem lenne veszitenie valója.
2012. szept. 25. 18:23
 9/34 anonim ***** válasza:
68%
Nem szeret eléggé és nem is ragaszkodik hozzád. Neki így kényelmes h néha átmegy közben meg azt csinál amit akar. Városban lakik, eljár bulizni..... stb.Ha odaköltözne meg gondolom nem tudna minden nap plázázni meg discüzni. Jah meg házimunkát kéne végeznie amit gondolom otthon nem kell neki v csak minimálisan. Apszolút nem érett egy komoly kapcsolatra.
2012. szept. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

"Sak én meg nálluk nem akarok menni.Mert ha szét megyünk utcára kerülök. De neki nem lenne veszitenie valója."


Azt nem értem, miért lennél attól az utcán? ő tart el? vagy a családja?



Ez a távkapcsolat átka...szereted, de lusta vagy megmozdulni és töb időt tölteni utazással, mint ottléttel...Gondolom van ez egy 60 90 perces út, az elég macerás főleg ha előtte készülni is kell, meg átszállásra várni.

2012. szept. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!