Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm nem akar össze...

Barátnőm nem akar össze költözni velem . Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó hogy 2 éve együtt vagyunk. Igaz 60 km van közöttünk.Én dolgozom és úgy esett sajnos hogy egyedül maradtam a szülői házban és magamnak kell fennt tartanom. Eleinte úgy volt hogy megyek a barátnőméknél de a meló elúszott, illetve csinálom az éretségit is, és melóm ide köt, + a ház ugye.. barátnőm munkát keres, de nem akar ide költözni ahol én élek. Pedig lenne munkája .Fél vagy nem tudom miért , talán a családját nem akarja ott hagyni nem tudom. De nagyon tanácstalan vagyok mit tegyek. Egyedül pedig rosz és nagyon nehéz. Mit tegyek?
2012. szept. 25. 18:09
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:

Nem félre érted.

Nekem van itt egy házam ami sajnos rám maradt. De ha elmegyek 70 kilométerre lakni itt mi lesz a házammal . Nem vagyok lusta utazni legalábbis én. Szóval vagy meg marad a ház, de akkor meg kirabolhatják, vagy eladom. de akkor meg ha szét megyünk akkor nem marad semmim. így értem

2012. szept. 25. 18:29
 12/34 anonim ***** válasza:
100%

Jó, akkor maradjatok úgy, ahogy most. Ennyi.

Aztán madj idővel vége lesz, már így is egyre kevésbé bírjátok ezt a távot, főleg ő.

fiatalabb is nálad??

Én tökre megértem, hogy nem akar költözni, hanem inkább el van veled lazábban, és amikor tud bulizik, bnőzik, nem pedig leköti magát egy háztartásba.

2012. szept. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
75%

Épp ezt mondom. Nem szeret, nem ragaszkodik, nem érett egy komoly kapcsolatban.

Én érdekes már 22 évesen azon vagyok h hogy tudnék összeköltözni a párommal. Miért? Mert szeretem, ragaszkodom hozzá és készenállok egy komoly kapcsolatra. Nekem már nem a bulizás meg hasonlók a legfontosabbak hanem a párom.

Vagy elfogadod h nem vagy neki elég fontos v dobod

2012. szept. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
75%

Azért nem akar költözni,mert gondolja, annyira komolyan ezt a kapcsolatot mint Te. És ahogy már írták is, valószínűleg kényelmesebb neki otthon.

És nem értem a te szavaidat sem:rád maradt a ház sajnos,meg az utcára kerülsz. Én nem annyira sajnálnám, ha rám maradna a ház. Ha te költözöl be a barátnődhöz,már ha ezt akarja, akkor is ki lehet adni a házat,vagy el lehet adni, és venni belőe valamit.

2012. szept. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%
14. Gondolom meghalt valakije és úgy örökölte. Erre én is azt mondanám h sajnos
2012. szept. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
15%
kerd meg a kezet felesegkent szerintem szivessen lakba veled..lehet erre var romantikus tipus mint sok no es leanykeresre var
2012. szept. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%
Sztem az aki húzza a száját már csak arra is h átutazzon a párjához nem azért nem költözik vele össze mert nem kérte meg a kezét
2012. szept. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem romantikára vágyik, hanem még egy kis szabadságra.

Ritka az olyan, mint a 22 éves válaszoló, aki követné a szerelmét.

Én ehhez túl sokat tapasztaltam sajnos, és már nem tudok ilyen szerelmes lenni még..d igen, 16-7 évesen max kb még én is álmodoztam olyanról.


Most meg nem vagoyk rá érett, ahogy sokan ennyi idősen (24) mások sem. Kérdező igen, akkor már itt el lehet gondolkodni.... ha kiderül, hogy csaj sem, és mások az elképzelések....De neked nem értem, miért fontos ez ennyire...23 évesen

2012. szept. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%
A kérdezőnek lehet h azért fontos mert ő komoly kapcsolatra vágyik, vele tervezi a jövőjét. De ha ennyire nem egyeznek a terveitek akkor jobb elgondolkozni h jó-e ez így
2012. szept. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
Igen komoly kapcsolatra vágyom. akivel lehet tervezni.
2012. szept. 25. 19:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!