Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves szülök, mit tennétek...

Kedves szülök, mit tennétek ha a gyereketek az egyik napról a másikra eltűnne szó nélkül?

Figyelt kérdés
mondjuk, egyedülálló anya 2gyerekkel(pl.:24,29évesek), az egyik megunja, és elmegy,elutazik vlhova, semmi üzenetet,semmit hátra hagyva...
2009. aug. 2. 10:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem sok mindent írsz le amiből véleményt lehetne formálni.Valami oka előzménye csak van az eltűnésnek.
2009. aug. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
Na, valami ilyen lesz nálunk is, elköltözöm, mert nem bírom már tovább idegileg az örökös veszekedést. Hogy mit szólnak majd, azt nem tudom, de nem érdekel, nem akarom diliházban végezni, mert idegileg totálisan kimerülök. Majd hagyok nekik egy levelet, és veszekedjenek tovább NÉLKÜLEM. Ők tehetnek róla, hogy ezt érdemlik.
2009. aug. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát, igazándiból, ha jó a kapcsolat, akkor nehezen tudom elképzelni, hogy én ilyet tettem volna, vagy az én gyerekeim tesznek ilyet. Ha így történt, akkor ez nálatok úgymond normális, vagy valami nagy baj történhetett? Remélem, az előbbi, mert az a kisebb rossz.
2009. aug. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
100%
hát a gyerekek már elég nagyok...ha van pénzük, el tudják magukat tartani ne tégy semmit... a kapcsolatot ápold
2009. aug. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%
Ha ő is csak szó nélkül elmegy,akkor te se fuss utána.És tényleg ha jó helye lenne,nem csinálna ilyet.De holnap én is azt tervezem hogy szó nélkül lelépek.Szar itthon a helyzet,hogy hova még nem tudom.
2009. aug. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

hát mondjuk a 24éves, unná meg az otthoni "ilyen szr a munka helyem" stb... típusú beszélgetéseket. elegem van abból, hogy ezt kell hallgatnom.

amikor, meg kifakadok, hogy nem akarok élni(vagy mi értelme az életnek), akkor azzal letudja, ohh ráérsz ezen később gondolkozni. és megy tovább minden, mintha semmi sem történt volna.


"ha jó a kapcsolat, akkor nehezen tudom elképzelni" igen ezt én is. de elviselhetetlenül feszélyez anyám jelenléte. állandóan pakol még a szobámba is, és ha nem találom a ruháimat és kifakadok, akkor is én vagyok leb.szav. (ez csak 1,2dolog)


"kapcsolatot ápold" őszintén szólva, köszönöm nem. egyszerűen, nincs semmi, ami ide kötne még. egy ház, ahol lakik 3-4ember. 2éli éltett, a másik meg(anyám), álladóan teletextet olvas, állandóan megijedek tőle(képtelen kopogni).


az a legrosszabb, hogy olyan mintha tükörbe néznék. ránézek és magamat vélem felismerni benne, és nem jó látvány(egyértelműen nem testi dolgokról van szó,hanem viselkedés, élet felfogásbéli stb...).

nem akarok olyan lenni,mint ő(vagy már olyan vagyok),de csak abban látok változásra lehetőséget, ha (ki)szabadulok a rosszból.


hát igen, ".ha van pénzük, el tudják magukat tartani "

eltudná tartani magát, ha lenne önbizalma, akkor talán még tenne is magáért...

2009. aug. 2. 11:53
 7/16 anonim ***** válasza:
84%

Szia!


Én sürgősen magamba néznék és feltenném a kérdést, hogy hol rontottam el? Egy gyerek nem tűnik el "csak úgy", Meg vagyok győződve arról , hogy elsősorban az otthoni légkör, a szülői-testvérek viszony határozza meg ezeket a dolgokat. Ja, és ha még véletlenül is eltűnne a gyerekem ,semmi üzenet nélkül (!)minden erőmet mozgósítanám, hogy megtaláljam.Ezt nem lehet azzal elintézni , hogy "majd jelentkezik" , meg "felnőtt azt csinál amit akar" ....jujjj......

2009. aug. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
"álladóan teletextet olvas" ez azért "lényeges", mert olyan komolyan olvassa, mintha ez lenne az élet. és "betegesnek" tűnik már.
2009. aug. 2. 12:22
 9/16 anonim ***** válasza:
55%

lehet én vagyok a hü*e de nem vágom.

Te az anya vagy , vagy a 24 éves lány?

frankón nem értem.

2009. aug. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
73%

Én se értem, hogy akkor most te vagy az anya, vagy te vagy a 24 éves lány, és akkor most te dolgozol, vagy ő dolgozik?

Annyi biztos, hogy bár annyi gondom lenne az anyámmal hogy teletextet olvas. Akkor talán nem akarnám felkötni magam minden egyes nap a tehetetlenségtől.

2009. aug. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!