Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Pióca fiatalok. Csak én nem...

Budvájzer kérdése:

Pióca fiatalok. Csak én nem tudom felfogni, hogy sok fiatalnak fel sem tűnik hogy a szüleiknek esetleg nehezére esik eltartani őket, főleg ha saját keresettel rendelkeznek?

Figyelt kérdés

2012. szept. 14. 08:54
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
61%
Szüleimnél lakunk a férjemmel és a fiammal. Férjem dolgozik én gyesen vagyok. Ők fizetik a rezsit, mi vesszük a kaját. Így egyeztünk meg, szerintem nincs ebben semmi.
2012. szept. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
100%

21éves vagyok dolgozom és egy tanfolyam kellős közepén tartok. Itthon élek és a szüleim nem fogadnak el semmi pénzt tőlem. Gyűjtöm a pénzem és készülök a jövőre amit el kell kezdeni valamiből. Azok a fiatalok akiket kihajítanak otthonról -ahogy ti fogalmaztok- nem fogják sose elérni a normákat. A mostani bérekből fizeted a rezsit és a kaját aztán ennyi... de h így ez mellett építkezz vagy vegyél egy házat... ? miből ? autót ? miből? hitel...na igen ezért is tart itt a legtöbb család. Sok szülő megfeledkezett arról h nem csak felnevelni kell egy gyereket... támogatni is, ha nem is pénzben de mellé kell állni. Nem meg kihajítani...

Nem olvastam el minden hozzászólást csak az elején azokat az alpári paraszt kihajítani a piócát kommenteket... Hát szánalmas..

2013. aug. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!