Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyu betegen el akar küldeni...

Anyu betegen el akar küldeni suliba?

Figyelt kérdés
Ma hőemelkedéssel (37,8) jöttem haza (ami lecsúszott most 37,3-ra) és anyu közölte hogy ne ringassam abba magam hogy holnap itthon maradhatok.Elküldött ilyen wickért vagy miért ami olyna mint a neo citran és most azt kortyolgatom.A torkom piros,kapar,a nyirokcsomóim duzzadtak,ma nagyon rosszul voltam a suliban mert gyakorlaton voltunk és 3 órán át csak álltam..szerintem a cukrom is lement mert majdnem összeestem. A torokfájás az még elviselhető de furán érzem magam...Most már nekem is lelkiismeret furdalásom lenne ha holnap itthon maradnék.Szerintetek mit csináljak? Most verjem ki a hisztit anyunak?
2012. szept. 11. 16:33
1 2 3 4 5 6
 51/53 A kérdező kommentje:
igen mentem.Most jöttem haza és 38.4 fokos lázam lett. Reggel nem voltam annyira szarul,de most nagyon.:(
2012. szept. 12. 14:47
 52/53 A kérdező kommentje:
a nyirokcsomóim meg kb mintha 2 raffaellót tettek volna aa helyükre
2012. szept. 12. 14:56
 53/53 anonim ***** válasza:
Jobbulást! :(
2012. szept. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!