Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyu betegen el akar küldeni...

Anyu betegen el akar küldeni suliba?

Figyelt kérdés
Ma hőemelkedéssel (37,8) jöttem haza (ami lecsúszott most 37,3-ra) és anyu közölte hogy ne ringassam abba magam hogy holnap itthon maradhatok.Elküldött ilyen wickért vagy miért ami olyna mint a neo citran és most azt kortyolgatom.A torkom piros,kapar,a nyirokcsomóim duzzadtak,ma nagyon rosszul voltam a suliban mert gyakorlaton voltunk és 3 órán át csak álltam..szerintem a cukrom is lement mert majdnem összeestem. A torokfájás az még elviselhető de furán érzem magam...Most már nekem is lelkiismeret furdalásom lenne ha holnap itthon maradnék.Szerintetek mit csináljak? Most verjem ki a hisztit anyunak?
2012. szept. 11. 16:33
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
67%
fejezzed már be a hisztit, könyörgöm. ha a gép előtt tudsz ülni 38 fokos lázzal, akkor a suli padban is sikerülni fog. ennyit erről.
2012. szept. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
67%
mert a gép előtt ülsz és nem az ágyban fekszel és pihensz
2012. szept. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 A kérdező kommentje:

ki hisztizik???:Dlégyszi ne idegesíts már fel.

Ha zavar amit írok akkor minek kattintasz a kérdésemre?

2012. szept. 11. 18:32
 44/53 A kérdező kommentje:
nem szeretek feküdni mert akkor érzem hogy lázas vagyok...
2012. szept. 11. 18:33
 45/53 anonim ***** válasza:
53%

"3 órán át csak álltam."

bele ne haljál már. más 12 órát áll a gyártósor mellett.

2012. szept. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 A kérdező kommentje:
te komolyan ennyire frusztrált vagy hogy minden egyes szavamba belekötsz? Mert azt hogy én most per pillanat unatkozom és válaszolok és irogatok ide az egy dolog.De te minek kötsz bele az összes mondatomba?
2012. szept. 11. 18:38
 47/53 anonim ***** válasza:
39%
Emberek, itt egy középiskolásról van szó, aki lehet, hogy holnapra egészségesnek érzi magát, és bemegy, aztán jövő héten a fél osztály beteg lesz. Mondd meg édesanyádnak, hogy ne azért tartson otthon, mert a halálodon vagy, hanem azért, hogy ne fertőzz. Ne igyál ilyen löttyöket, csak rengeteg meleg teát mézzel, és pihenj! Tényleg ne a gép előtt ülj! Jobbulást. :)
2012. szept. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
34%

Én úgy vagyok vele, ha érzem hogy beteg vagyok, felhívom a dokit hogy rendel-e, ha rendel mondom hogy megyek, nem kérem ki anyám meg senkim véleményét, majd a doki eldönti hogy mehetek-e, de eddig akárhányszor mentem 1 hét kényszerpihenő lett általában.

Ne fertőzz össze senkit.

Amúgy én olyan vagyok hogy 37!! fokos láznál ágy, 37,5-nél már nagyon-nagyon russzul, 38-al már korházban voltam, de van olyan ismerősöm aki 41 fokos lázzal élte mindennapjait, meg sem érezte szinte.

2012. szept. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
34%
Hőemelkedéssel anyám beküldött a suliba, lázzal már nem. Eléggé szadista anyud lehet, ha lázasan beküld téged, figyelni sem tudsz, ráadásul a fél osztályt megfertőzöd. Én értem, hogy ki akarja verni belőled a sulikerülést, de könyörgöm, lázasan? Suli helyett fordulj a háziorvosod felé esetleg holnap.
2012. szept. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
32%

na elmentél suliba?

amúgy tegnap este láttam, hogy szidtátok rendesen a lányt. de hozzátenném, hogy engem is a napokban elkapott ez a nyavalya, iszonyat rosszul voltam, mindenem fájt. más tünetem nem nagyon volt, csak egy kis enyhe torokfájás.

eltelt igy két nap, mondom megmérem már a lázam, 37,5 és 38.5 között ingadozott egyfolytában. és ugye ez nem nevezhető magas láznak, de olyan mértékű szinten kikészitett, hogy csak na.

régen sulis koromban mentem már suliba durva mandulagyulladással, injekciókat szedtem, és nem éreztem magam ilyen rosszul.

azért meg ne szidjátok már, hogy odaül a gép elé. ha valaki már annyira beteg, hogy nem bir még gépezni se, ott már nagyon nagy bajok vannak.

na lehet, hogy a kérdező ferdit, túloz, és egy kis iskoluszundorusza van, de hát kinek nem volt?

2012. szept. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!