Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyu betegen el akar küldeni...

Anyu betegen el akar küldeni suliba?

Figyelt kérdés
Ma hőemelkedéssel (37,8) jöttem haza (ami lecsúszott most 37,3-ra) és anyu közölte hogy ne ringassam abba magam hogy holnap itthon maradhatok.Elküldött ilyen wickért vagy miért ami olyna mint a neo citran és most azt kortyolgatom.A torkom piros,kapar,a nyirokcsomóim duzzadtak,ma nagyon rosszul voltam a suliban mert gyakorlaton voltunk és 3 órán át csak álltam..szerintem a cukrom is lement mert majdnem összeestem. A torokfájás az még elviselhető de furán érzem magam...Most már nekem is lelkiismeret furdalásom lenne ha holnap itthon maradnék.Szerintetek mit csináljak? Most verjem ki a hisztit anyunak?
2012. szept. 11. 16:33
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
85%

Ha tényleg beteg vagy, a láz többnyire estére megy fel.


Anyukád sem hülye, tudja, hogy mikor vagy tényleg beteg. Ha annyira rossz, akkor el kell menni az orvoshoz, rendel az délután is, majd az megmondja tényleg beteg vagy-e.


Ez a második hét az iskolában, ha már most ilyen kis piszlicsáré dologtól így ki vagy, hogy piros a torkod, akkor mi lesz mikor tényleg jön az influenza, meg a járványok, igazi megfázások stb. ?

2012. szept. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 A kérdező kommentje:
oké akkor elmegyek holnap..csak hogy ne legyen még nekem lelkiismeretfurdalásom..
2012. szept. 11. 16:56
 13/53 anonim ***** válasza:
mit csinálsz a gyakorlaton ?
2012. szept. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
23%
Nem kell bemenni ilyen betegen. Azok akik azt írták hogy menj be csak azért írták mert irigyek hogy ők ezt nem tehették meg az ő korukban. Semmi értelme ilyen állapotban bemenni.
2012. szept. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 A kérdező kommentje:
szakközéppben vagyok 11.-es és jövőre érettségizem meg ugye utána még 2 év szakma. Most "külső gyakorlaton" vagyok szakácson.
2012. szept. 11. 17:01
 16/53 anonim ***** válasza:
63%

4-es vagyok!

Ha szakács gyakorlatod lesz, eszedbe sem jusson konyha-kaja közelébe menned, ha nem vagy egészséges!

Ha valóban úgy érzed, inkább menj a dokihoz, majd felír valamit + ad egy igazolást. Gondolj, az esetleges bacikra, amiket könnyen szétszórhatsz az ételek között, amiket készítetek, és utána pedig megeszitek!

Aki konyhai dolgozó, annak kifejezetten tilos bemennie a munkahelyére olyan betegségekkel, amelyek nyomán bármilyen fertőzést is (elvileg) szétszórhat!!!!!

2012. szept. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
63%
ha szakácson vagy nem kéne bemenned.. megfertőzöd a kaját amit csinálsz. rá prüszkölsz,hozzá érsz,és tessék átvan adva. jó nem nagy halál,de én is otthon szoktam maradni.. de főleg hogy szakács vagy,főzöl,sütsz stb nem kéne megfertőzni az embereket... holnap menj el orvoshoz. anyud kibírja azt az 1 napot......
2012. szept. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 A kérdező kommentje:
de már nem leszek a héten gyakorlaton. Majd csak jövőhét kedd...
2012. szept. 11. 17:13
 19/53 A kérdező kommentje:
remélem azért estére felszökik.Ne nekem kelljen könyörögnöm.
2012. szept. 11. 17:22
 20/53 anonim ***** válasza:
68%
Höhö, hogy becsinált mindenki, hogy majd ő eszi másnap a prüszkölő gyakornok kajáját... :D Addig mindenki be akarta küldeni a suliba, aztán meg hirtelen "jajj, ne, akkor ne". :D
2012. szept. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!