Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Túl rasszisták a szüleim. Mit...

Túl rasszisták a szüleim. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Végülis nem rasszisták, csak a cigányokat nem szeretik, nem tudom mi erre a jó szó.

Apám mindig elhordja őket mindennek, szokott Hitleres műsorokat nézni ha van ideje, Kárpátiát, Egészséges fejbőrt és hasonlókat hallgat. Pár hónapja még én is ilyen voltam és igazából én sem szeretem a romákat, talán ezért kaptam meg most a büntetésemet. Szerelmes lettem egy fiúba aki lehet, hogy félcigány (bár nem biztos és amúgy sem az a lopós, hazudozós fajta) és ő is kicsit többet érez. Nem látszik rajta de a vezetékneve az (mondjuk ismerek magyar embert olyan vezetéknévvel) és egyszer láttam az anyját és nekem egy kicsit gyanús. Jelenleg nem érdekel, hogy milyen származású de félek hogyha tényleg lenne közöttünk valami akkor hogy mutatnám be a szüleimnek, ha ránéznének nem vennének észre semmit, de ha mondjuk egyszer találkoznának a szüleivel vagy a testvérével akkor biztos, hogy elgondolkoznának. Ha tényleg az akkor még az utcába se engednék be, csalódnának bennem és nem is tudom mi lenne még, de sose bocsátanák meg (főleg apám). Mit csináljak?


2012. szept. 8. 13:10
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
:)
2012. szept. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:
Na jó, tuti az :|
2012. szept. 10. 17:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!