Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Túl rasszisták a szüleim. Mit...

Túl rasszisták a szüleim. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Végülis nem rasszisták, csak a cigányokat nem szeretik, nem tudom mi erre a jó szó.

Apám mindig elhordja őket mindennek, szokott Hitleres műsorokat nézni ha van ideje, Kárpátiát, Egészséges fejbőrt és hasonlókat hallgat. Pár hónapja még én is ilyen voltam és igazából én sem szeretem a romákat, talán ezért kaptam meg most a büntetésemet. Szerelmes lettem egy fiúba aki lehet, hogy félcigány (bár nem biztos és amúgy sem az a lopós, hazudozós fajta) és ő is kicsit többet érez. Nem látszik rajta de a vezetékneve az (mondjuk ismerek magyar embert olyan vezetéknévvel) és egyszer láttam az anyját és nekem egy kicsit gyanús. Jelenleg nem érdekel, hogy milyen származású de félek hogyha tényleg lenne közöttünk valami akkor hogy mutatnám be a szüleimnek, ha ránéznének nem vennének észre semmit, de ha mondjuk egyszer találkoznának a szüleivel vagy a testvérével akkor biztos, hogy elgondolkoznának. Ha tényleg az akkor még az utcába se engednék be, csalódnának bennem és nem is tudom mi lenne még, de sose bocsátanák meg (főleg apám). Mit csináljak?


2012. szept. 8. 13:10
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Lehet oláh cigányok, azok kifejezetten fehér bőrű, világos szeműek.Egyébként kedves roma válaszoló, igen vannak normális romák, csak sajnos kevesen és, mint te is, ahelyett, hogy törekednél, példát mutatnál a többségnek, te is utálod őket, akkor mit is vársz a magyaroktól?
2012. szept. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
47%
Most azzal van a probléma, ha beülök valahova kajálni, de üdítőt máshol veszek, mert úgy olcsóbb? Én is sokszor csinálom... Akkor most biztos szégyenteljes ember vagyok, amiért ha már el is engedem magam még úgy is igyekszek spórolni. Én nem mondom, biztos van cigányok között is normális, de én még egyel sem találkoztam és a te indokod sem győzött meg!
2012. szept. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon szégyenteljes, ha valaki olcsóbban veszi az italát, mert romák nem vesznek, hanem lopnak. Gondolkodj már, mégis miért nézted le azt a srácot.
2012. szept. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Én is azt hittem, minimum Oláh v Lakatos. Horváthból aztán igazán sok van, én megkockáztatom, h a Nagy után a leggyakoribb. Amúgy meg hát akkor horvát, nem cigány. Ha-ha!
2012. szept. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

Wikiről:

[link]

2012. szept. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Hát a büdösség és a koszosság nem éppen a magyarokra jellemző.És nem tudom miért örülsz annak, hogy megvernek egy magyart, abból él a fajtád, ha nem lennénk mégis kin élősködnétek?
2012. szept. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

Látom megint szépen lepontoztatok,főleg ha nem a gyomrotokra való a válasz,de se baj.


Nem jellemző? Hát olyan koszos,poros,rumlis a lakásotok,hogy egyszerűen képtelenség be menni.Majdnem minden ismerősöm magyar,a baráti köreimben is,de talán 1 vagy 2 ember van akiknél hajlandó vagyok egy pohár vizet is meginni.Bezzeg náluk meg tömi az összes a fejét,sőt még az udvarba nekem kell vinnem a töltött káposztát meg a rántott húst,mert az mennyire finom.


Nem élősködök rajtad,mivel még tanulok :) Szóval ennyit erről.

2012. szept. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Kedves 23-as válaszadó.

Nem szégyen az,hogy kikérem a kajámat,ott az asztalon és gyorsan átugrok 1 sarokkal arrébb e ott hagyom a barátnőmet,az hadd tömje meg félig a kaját,mert sajnálok 100 forinttal többet adni ugyan azért? Ne nevettes már!

2012. szept. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Hát azok a magyarok, akik cigányok közé keverednek sajnos hozzájuk hasonlóak lesznek. Úgyhogy lehet a te ismerőseid ilyen magyarok, de a többség nem. Embert barátjáról.Tanulni is a magyar emberek adójából tanulsz, mert a fajtád nem nagyon adózik.
2012. szept. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Azt azért hozzáteszem, hogy meló mellett a háztartást is tisztára nyalni, na az a valami és őszintén nem zavar egy kevéske por a polcokon, hogyha tudom, hogy adott család 12 órákban melózik. Ellenben, itt nálunk a cigánysorról inkább nem is ejtenék szót, de megint csak azt mondom nem általánosítok! Van itt is ott is ilyen is olyan is, csak az arányokat érzem kicsit másnak.


Amúgy kajáldában üdítőzés téma. Nem arról volt szó, hogy otthagyom a páromat és elmegyek üdítőt venni, hanem veszek előtte, vagy miután jól laktunk.

2012. szept. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!