Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gothok! Szüleiteknek mi volt...

Gothok! Szüleiteknek mi volt a reakciójuk az öltözködésetek láttán?

Figyelt kérdés
Beszóltak? Esetleg elfogadták?

2012. szept. 3. 13:05
1 2 3 4
 31/33 anonim válasza:
100%
nem tetszett nekik de magasról le sz@rtam hogy mit gondolnak én ilyen vagyok és kész
2012. okt. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim válasza:
100%
Hasonló zenéket hallgatok mint ők, de ők akkor se szubkultúrak... Na most ezelőtt nem kötöttek bele az öltözködésembe, most már kezdenek, de nem izgat. Jó szülők, meg minden, meg szeretem őket teljes szívemből, de... nem értenek engem. Nem ismerik a szubkultúrát behatóan, a világnézetemet, a mondanivalómat... hajjj... *sóhajt, és hátradől* Na mindegy, a teremtő útja bizony hosszú, és magános. Nietzsche, a haverok, meg a szép muzsika vigasztal :P
2013. ápr. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
100%
Imádják ahogy öltözködöm, szerintük nagyon csinos vagyok. :) Ha fűzőt rendelek mindig kikérem anyum véleményét. Persze, ha 5kg fehér vakolatot tennék magamra meg 30centis platform bakancsokban közlekednék akkor annak nem örülne. :D
2013. nov. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!