Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gothok! Szüleiteknek mi volt...

Gothok! Szüleiteknek mi volt a reakciójuk az öltözködésetek láttán?

Figyelt kérdés
Beszóltak? Esetleg elfogadták?

2012. szept. 3. 13:05
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
18%
18 év alatt az öltözközdést eléggé meghatározza a szülő, mert nála van a pénztárca. Fölötte úgy csinálsz bolondot magadból, ahogy akasz.
2012. szept. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
75%

Már maga a szitu is érdekes, hogy egy szülő meglepődik a gyerekének a ruházata láttán...

Hát nem ő ad pénzt ruhára?

És vásárlás után nem nézi meg mit vett gyereke?

És ha nem képes normális ruhákat venni, akkor miért nem megy el vele, és mond nemet az olyanra, ami gáz?

Azért nehogy már nyúl vigye a vadászpuskát!

2012. szept. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%

halálmadár "címet" én is megkaptam anyámtól már nem egyszer...

ruha kérdés: a legtöbb ruhámat vagy én vettem a saját pénzemből, vagy kaptam barátoktól ( valamint ha kaptam valamennyi pénzt, ami nem volt valami sok, akkor mentem turkálóba, ott jó pénzért sok jó cuccot lehet kapni :pl:. a nagy piramis szegecses bőr övem is onnét van. ). szóval abba sem tudott nagyon beleszólni, plusz egy idő után még ő hozott nekem fekete felsőket :)

2012. szept. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:

Gondolom, Kedves 7., hogy Te is lenézed a kulturáltakat... Amúgy az ősök tudnak jó fejek is lenni. Az én szüleim pl. először kicsit kiakadtak a nővérem fekete cuccai miatt, de aztán végre megbékéltek vele.

Csak mióta a tesóm lelépett a fősuliról, már nem néz ki olyan "halálmadarasan", pedig szimplán rocker volt. Egyszerű: nem akart úgy öltözködni, ahogy azok a libák.

Tetejébe nekem azt mondták a szüleim, hogy mindenhogy kinézhetek, csak én se legyek olyan kis prosti-kinézetű, mint egypár ismerősöm... nem is akarok. Nagy ívben kerülöm a csajos cuccokat, de a goth valamiért megfogott...

2012. szept. 3. 13:57
 15/33 A kérdező kommentje:

8.: Ott a pont.;)

9.: Igen, a turkálókban jó cuccokat lehet halászni jó pénzért. Az tökjó.:)

2012. szept. 3. 13:59
 16/33 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudom, nálam ez nem úgy jött hogy egyszercsak goth lettem és kész. Fokozatosan alakultam, pl. 10 éves koromig úgy öltöztem ahogy öltöztettek otthon. Utána kezdtek tetszeni a rocker cuccok, kockás ing, fekete bandás pólók, pulcsik, egyre sötétebb lett a ruhatáram fokozatosan, míg 13 éven már csak fekete ruháim voltak, utána változtam metálossá, szegecses fekete cuccok, 15 évesen már szerencsére nőiesedni kezdtem, ezért jöttek a goth cuccok. A lényeg hogy körülöttem senki nem lepődött meg hogy feketében járok, hiszen látták a változásomat, normálissá vált számukra a stílusom. Persze azt gondolták majd kinövöm a tinikor lejártával. Nos lassan 30 leszek és még mindig goth vagyok, szóval nem igen növöm ki, mert így érzem jól magam:) Soha senkinek nem volt gondja az öltözködésemmel a családban/rokonságban.
2012. szept. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:

10.: Én 14 éves vagyok, és gyakorlatilag mostanság kezdett érdekelni. Nekem tetszenek a ruháik, csak valahogy a szoknya áll messze tőlem. Pedig vannak gyönyörű csipkések, de én nem tudnám magamon elviselni.:/ Van eddig 2 goth ismerősöm, egyik lány és 21 éves, vele nemrég haverkodtam össze.:D

A másik természetesen fiú, kb. 17 éves, és... újabban tetszik.:/ De ezt már egy másik témakörnél írtam le:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2012. szept. 3. 14:27
 18/33 anonim ***** válasza:
100%

Mindig azt mondták, hogy majd kinövöm. Most huszonéves fejjel, még mindig nem nőttem ki, csak már szolidabban öltözködöm, sajnos a felnőttvilágban ezt nem nagyon tolerálják. Még mindig a régi zenéket hallgatom, feketét hordok, de már mértékkel sminkelek. Szinte mindig hosszú ujjú van rajtam, hogy a tetoválásokat is eltakarjam.

Jobban szeretettem tini lenni :)

2012. szept. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
73%
Ördögűzőt hívtak.
2012. szept. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:

10.: Jogos;)

11.: És legalább kiűzték belőled az ördögöt?:P

2012. szept. 4. 17:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!