Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gothok! Szüleiteknek mi volt...

Gothok! Szüleiteknek mi volt a reakciójuk az öltözködésetek láttán?

Figyelt kérdés
Beszóltak? Esetleg elfogadták?

2012. szept. 3. 13:05
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
78%
Nem vagyok goth,, de mindig feketében járok. Elfogadták. Nem szóltak semmiért úgy vannak vele, hogy majd kinövöm. És amúgy meg, semmivel se vagyok kevesebb ezért.
2012. szept. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
21%
Én tuti feltenném a helyükben a kérdést, hogy hol rontottam el???
2012. szept. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
87%

nem vagyok goth, inkább metálos arc.

hát anyám ki volt akadva, tiltott mindent, a bakancsra azt mondta, hogy gusztustalan, az oldalláncomat kifejezetten utálta a piercingjeimről és egyéb ilyen dolgaimról nem is beszélve.

mára már elfogadta, igaz a tetkóm miatt lehülyézett, de most már nincs baja ezekkel a dolgaimmal. azt mondta nem is olyan rég: amíg nem lesz bajom ezekből (értem a piercingekre) addig őt nem érdekli.

beszólásai a következők voltak, bár inkább megjegyzések meg kérdések voltak: minek az? hogy nézel ki?

aztán egy idő után látta, hogy nem tántoríthat el ezektől a dolgaimtól és "feladta a harcot" ellenük.

2012. szept. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%

Én amolyan szolidabb goth voltam, nem hordtam 10 centi magas bakancsot és nem volt lila a hajam és az arcomat sem festettem fehérre.

Miniszoknya csipkés combfixszel, fekete gothfelsők és persze a 20 soros bakancs azért megvoltak.

Szüleim sosem problémáztak ezen, úgy voltak vele, hogy inkább ez, mint hogy drogos diszkósribi legyek. Meg aztán ők is rockkedvelők.

Sőt, apám kifejezetten örült neki, mert legalább elkezdtem sminkelni, meg nőiesen öltözni, még ha ilyen fura stílusban is.


22L

2012. szept. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

Hát igen, sajnos ez ezzel jár.:) Én pl. egyszer suliba full feketében indultam, mire anyám:

- Miért vagy ennyire feketében? Olyan vagy, mint egy halálmadár!

Később az utált tanárom:

- Blackie!

Ma pedig az egyik srác (akinek tetszem^^) szólta le a gothokat, hogy:

- Az, persze, kuturáltak...

Én megmondtam neki, hogy műveltebbek, mint te, erre megvonta a vállát és elfordult. :'D

2012. szept. 3. 13:22
 6/33 A kérdező kommentje:
4.: hát az tökjó, ha a szüleid ilyen jó fejek voltak.:) Nekem sincsen semmi bajom velük, szerintem egész normálisak.:D
2012. szept. 3. 13:25
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

4. vagyok.

Amúgy nagyon szigorúak voltak mindig is velem, sőt, de azt még ők is belátták, hogy inkább legyen a lányuk feketébe öltözve, minthogy a diszkóban rázza magát.

2012. szept. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
96%

"Ma pedig az egyik srác (akinek tetszem^^) szólta le a gothokat, hogy:

- Az, persze, kuturáltak... "



Biztos vagy te benne, hogy tetszel neki? Ebből nem az jött le, nehogy pofáraess :S

2012. szept. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Hát Anyukám a nőiesség szimbóluma, olyan, mint Marilyn Monroe, de azt mondta, hogy milyen boldog, hogy egyedi stílusom van, mert szörnyű látni azokat a legginges-haspólós lányokat, akiket nem lehet megkülönböztetni egymástól. Bár a bakancsomon fogta a fejét, de inkább az árán..xd
2012. szept. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

5.: Kérlek szépen, ezt azért mondta, mert ő is a cicagatyás luvnyákat csipázza, és "pofára esett", hogy én meg nem olyan vagyok. Én ugyanis nem tagadom, hogy kimondottan bírom a gothos szerkókat.:P


6.: Jaja, sajnos a bakancs elég drága tud lenni, pedig már egy-kettővel elkezdtem szemezgetni...:)

2012. szept. 3. 13:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!