Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetek, hogy ne kelljen...

Mit tehetek, hogy ne kelljen gyerektartást fizetnem, hogyha a párom akaratom ellenére megtartja a babát?

Figyelt kérdés

Én egy 24 éves srác vagyok, és remélem valaki tud segíteni. A párommal most voltunk 7 hónaposak(Most szakított csak ugy) és elképzelhető, hogy terhes, a teszt ezt mutatta, de ultrahangal még nem sikerült kimutatni. Elösször azt beszéltük, hogy abortuszra megyünk és mindenben számíthat rám, mert nem jókor jönne a baba.

Neki ugyanis csak érettségije van, még nem dolgozott semmit. Nekem már van egy technikusi végzettségem, és most egyetemre járok 4 éve és már csak egy van hátra. És nem igazán tudnám megoldani, hogy feladjam az életemet és elmenjek dolgozni, mert nem tudnék annyi pénzt összeszedni, hogy eltartsam őket még sajnos. Hisz nincs lakás se, neki nem járna gyes semmi. A szüleinél laknánk egy szobában és úgy gondolják, hogy 6-7 éviv otthon maradna, nem akarna tanulni dogozni, csak azt hogy elmenjek dolgozni és majd én eltartom őket.Ne hidje senki, hogy nem szeretem a gyerekeket, imádom és szeretnék is már pár éve, ha meglesznek a megfelelő végzettségeim és pénzem, hogy belevághassak a megfelelő személlyel. (ha valaki tud akkor jogi szabályos hivatkozást is megadhatna) (De néha meg megjegyzi, hogy lehet mégis megtartaná vagy hogy megtartja nélkülem és majd követeli a gyerektartást) Előre is köszönöm a segítséget


2009. júl. 26. 11:03
1 2 3 4 5
 41/50 A kérdező kommentje:

szia:)

szeretnék veled beszélgetni, ha lehet csak nem itt a gyakorikérdések.hu, hanem freemailen keresztül ha lehetne.

Mit gondolsz? (ha tudsz irhatnál az enyémre, vagy esetleg ha megadod akkor én is szivesen irnák "előbb".

2009. aug. 10. 14:56
 42/50 anonim ***** válasza:

írj nyugodtan ha szeretnél:)

jofiu1990@freemail.hu

2009. aug. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
Annyit azért majd írjál meg ide , hogy van e baba vagy nincs és , hogy mi lett a vége. Kösz a többiek nevében is.
2009. aug. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 A kérdező kommentje:

sziasztok:)


Nem tudom, hogy én azt megtudom-e egyhamar.

Mert azóta sem lehet elérni az illetőt.

De amint megtudok valamit megírom:)

2009. aug. 12. 08:13
 45/50 anonim ***** válasza:
remélem tényleg minden rendben lesz! az is furcsa, hogy nem válaszol, ezzel nem tudom mit akar elérni! hány hónapos terhes? men jel egy dokihoz és tudakold meg, hány hónaposan vetetheti még el. aztán ugyis kiderül, hogy megtartotta-e vagy sem, és mi van ha nem a tiéd, azért nem válaszol? mindenképpen csináltass dns vizsgálatot.
2009. aug. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 A kérdező kommentje:

szia!

3.hónapig lehet elvetetni, utánna már nem.(ha az akkor 1,5 hónapos)

Biztos, hogyaz enyém, már amennyiben terhes, mert nem volt olyan amit nem töltöttünk együtt reggeltől estig.

Hát igen legalább egy telefon, sms, iwiwes levél, mégha "haragszik is rám és szakított" akkor is csak megérdemelnék.Nem tudom nem értem miért nem jelez semmit. Próbálom elfogadni, mivel mást nem tehetek.

2009. aug. 14. 08:13
 47/50 anonim ***** válasza:

akkor már csak 1,5 hónapot kell várni. sztem még ő se mtudja mit csináljon, két dolgot tehetsz: vagy nem keresed, vagy igen. Ha látja hogy nem keresed, talán nem tartja meg, vagy épp igen. (bosszúból, ilyen alapon: majd úgy is fizetsz gyerektartást) Hagyd békén, ugy sem tehetsz semmit. A gyerektartásból meg nem fog tudni felnevelni egy gyereket, ezt sztem már ő is tudja.

üdv és sok szerencsét, mert ehhez az is kell sajnos:) :( freemailos

2009. aug. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
azóta történt valami?
2009. szept. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 A kérdező kommentje:
Azóta se tudok semmit, nem halottam felőlle.Ha netalántán igen majd megirom:)Köszi az érdeklődést:)
2009. szept. 19. 12:12
 50/50 anonim ***** válasza:
történt valami azóta?
2010. jan. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!