Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetek, hogy ne kelljen...

Mit tehetek, hogy ne kelljen gyerektartást fizetnem, hogyha a párom akaratom ellenére megtartja a babát?

Figyelt kérdés

Én egy 24 éves srác vagyok, és remélem valaki tud segíteni. A párommal most voltunk 7 hónaposak(Most szakított csak ugy) és elképzelhető, hogy terhes, a teszt ezt mutatta, de ultrahangal még nem sikerült kimutatni. Elösször azt beszéltük, hogy abortuszra megyünk és mindenben számíthat rám, mert nem jókor jönne a baba.

Neki ugyanis csak érettségije van, még nem dolgozott semmit. Nekem már van egy technikusi végzettségem, és most egyetemre járok 4 éve és már csak egy van hátra. És nem igazán tudnám megoldani, hogy feladjam az életemet és elmenjek dolgozni, mert nem tudnék annyi pénzt összeszedni, hogy eltartsam őket még sajnos. Hisz nincs lakás se, neki nem járna gyes semmi. A szüleinél laknánk egy szobában és úgy gondolják, hogy 6-7 éviv otthon maradna, nem akarna tanulni dogozni, csak azt hogy elmenjek dolgozni és majd én eltartom őket.Ne hidje senki, hogy nem szeretem a gyerekeket, imádom és szeretnék is már pár éve, ha meglesznek a megfelelő végzettségeim és pénzem, hogy belevághassak a megfelelő személlyel. (ha valaki tud akkor jogi szabályos hivatkozást is megadhatna) (De néha meg megjegyzi, hogy lehet mégis megtartaná vagy hogy megtartja nélkülem és majd követeli a gyerektartást) Előre is köszönöm a segítséget


2009. júl. 26. 11:03
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
95%
ez egy hülye ku/rva. remélem elüti az autó. (kiváncsi vagyok hogy leszek pontozva:D)
2009. aug. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
Szerintem azert nem tudod ot elerni(es senkit onnan)mert most van a korhazban elvetetni a babat,v.mar otthon labadozik az abortusz utan,sajnalom!
2009. aug. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
100%
De akkor miért nem mondanak semmit? Hogy a fenébe képesek ezt tenni. Mindaddig találgatás az egész. A szüleid sem tudják fölvenni a szülőkkel a kapcsolatot? Ez azért elég komoly dolog, hogy ne csak szórakozzanak az üggyel. Most már mindegy mi van jogod van tudni róla. Ha elvetette ha nem a tied is/volt a gyerek ezért jogod van tudni róla mit tettek vele.
2009. aug. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 A kérdező kommentje:

na igen:(:)

Szerintem semmi baja nincs, mert sokszor foglalt is volt a telefon, és iwiwről törölt teljesen. egyedülálló, közös kép nincs és az se hogy ismer, mintha nem is lettem volna. Szerintem csak direkt csinálja, hogy idegesítsen, de hátha kiderül...

elég szar egy vége lett pedig el is volt jegyezve aztán meg csak ugy eltűnik mintha mi sem történt volna...

Azért köszönöm a hozzászólásokat:)

2009. aug. 2. 08:21
 35/50 anonim ***** válasza:
Tudod mit? Örülj, hogy most derült ki, hogy milyen a párod nem pedig 10 20 év elsz.rt házasság után keljen újrakezdened. Vigyázz magadra!
2009. aug. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
majd írj, ha van vmi!
2009. aug. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 A kérdező kommentje:

sziasztok!

Egyenlőre semmi új nincs.Ügyvédnél az volt nem tehetek semmit végülis.

Mostmár 7 napja nem reagál smsre, csengetésre, tesóját is csengettem sokszor, de semmi.Nem tudom ez most direkt van, vagy miért.Irtam nekik hogy egy fél órát beszélhetnénk, vagy csak vissza adom a ruháit, ékszereit de semmi.... Vajon direkt nem reagál és szórakozik velem, vagy valami baja van, vagy csak mi van.Legalább tudnám és végleg le lehetne zárni a történetet ha ezt akarja....

2009. aug. 4. 08:13
 38/50 anonim ***** válasza:
miért nem keresed fel személyesen?
2009. aug. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 A kérdező kommentje:

szia:)



Hát azért mert a hölgy téglási, és egyrészt nem könnyű debrecenből eljutni oda, tudom viszonylag gyakran megy busz, de nem tudom mikor van otthon, és egyáltalán beengednek-e, illetve nem épp pasival van meg minden.


Meg ugye 7 napig 1 smsre, 1 csengetésre sem reagált pedig 3 telórol is csengettem, meg tesóját is, és ugye iwiwről is kitöröltek, és amikor visszajelöltem megint, megint kitörölt..

Nem tudom gáz a dolog, de igy nincs értelme kimennem legalább visszairhatna.


Ha gondolod freemailen beszélgethetünk, könyebb lenne, mint igy ide mindig fellépni.

Szia és köszi a hozzászólást:):)

2009. aug. 6. 23:41
 40/50 anonim ***** válasza:
én mindig feljövök ide:) szeretek segíteni ha tudok:) te csak tanácsot kérsz? azóta se semmi? mindenképpen menj le szerintem, meg kell próbálni.
2009. aug. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!