Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mégis mit tegyek? Nem...

Most mégis mit tegyek? Nem bírom tovább, hogy az apámmal egy házban éljek!

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, az apám egy kötekedős, sz*mét alak, nem lehet mellette élni. Részleteket nem írok, az a lényeg, hogy utálom. Pénzem nincs, hogy lelépjek otthonról, vannak terveim a jövőmmel kapcsolatban, szeretnék egyetemre menni. Fogalmam sincs mit kéne tennem...

Maradjak az apámmal, aki lassan kikészíti az egész családot, vagy húzzak el? Ha elmennék, akkor is hova?

Anyámat nem hagynám ott, meg testvéreimet, ha én megyek, ők jönnek velem. Kérlek segítsetek, mit tegyek?

Most már kezdek kikészülni teljesen...


2009. júl. 24. 20:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
nem szeretem chat-nek használni ezt az oldalt ezért ez az utolsó hsz-em ehhez a kérdéshez. Tőled idézek "Nem az a dolgod, hogy a beírók válaszait mérlegeld és pocskondiázd" mégis te kötsz bele minden válaszba ami nem egyezik a tiéddel!Amit leírsz itt a gyámhivatalról egy tündérmese,csak sajnos nem a mesében élünk!És képzeld el nem egy fiatalkorú van aki kénytelen a saját erejéből fentmaradni és 17 évesen már sok mindent lehet tenni a saját érdekében.\saját tapasztalat\nem akarok itt vitázni ezért nem írok többet neked meg sok szerencsét a VALÓ életben a munkádhoz,hogy minél több gyermeken segítsél!
2009. júl. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Hú, elég sok választ kaptam...

Vannak olyanok, amik elég érdekesek pl. a másik fél története...

Meg hogy apám gürizik, én meg elcseszem a pénzt.

Ezekhez azt mondanám, hogy itt úgysem tudnám bizonyítani, hogy mi az igazság, most vagy elhiszed vagy nem amit írtam. Azt nem mondtam egy szóval sem, hogy nem dolgozik, igen, dolgozik és anyu is elég sokat, de mint írtam, az egész történetet nem írom le, mert hosszú is lenne, meg lényeg benn volt a kérdésben.

Amúgy minden választ köszönök!

2009. júl. 25. 09:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!