Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudja kimutatni az érzései...

Nem tudja kimutatni az érzéseit vagy nincsenek is érzései!?

Figyelt kérdés

Irigykedve nézem azokat a párokat, akikről már ránézésre is látszik, hogy mennyire szeretik egymást. Az én párom nem tudja kimutatni az érzéseit és még hangoztatja is, hogy ő ilyen típus. Az évek alatt már hozzászokhattam volna. (De azt hiszem ehhez valójában soha nem lehet hozzászokni!)

Ha már érzi rajtam, hogy kedvetlen vagyok és bánatos akkor megerőlteti magát és elmondja, hogy ő nagyon szeret engem, de ne várjam tőle hogy minden nap azt mondogassa. (Ezt nem is várnám el) Nem nagy szerelmi vallomásokat várok, hanem apró gesztusokat, amikből érezteti velem, hogy szeret.

Ő semmit nem tesz önzetlenül csak miattam, csak azt amihez érdeke fűződik. Apró kis kedvességet nem tud értem megtenni, ezzel ellentétben ő elvárja, hogy én gondoskodjak róla, babusgassam ha épp ahhoz van kedve. Ha magányra vágyik hagyjam békén, ha valami nem teszik ne hisztizzek. Kérem, hogy néha menjünk el vacsorázni, sétálni, moziba bármi kis romantikus program...ebből persze semmi nem valósul meg.

Ő csinálja a kis dolgait és én is foglaljam el magam, értsem meg hogy fáradt. És azt is, ha ő épp gyűjt valamire, ne legyenek nagy igényeim.

Mindig én vagyok az, aki kiszolgálja, aki gondoskodik róla , aki aggódik érte viszonzásnak pedig nem kapok semmit. (Legalábbis így érzem)

Ezeket időről időre neki is elmondom, de meg se akarja hallani. Mindig megkapom, hogy majd más lesz, idővel majd ő is figyelmes lesz stb.

Azt is kérdeztem tőle, hogy mégis miből kellene azt éreznem, hogy szeret mert sem kimutatni nem tudja, sem nem érezteti-erre a válasz ez volt: "Szivem, ha nem szeretnélek nem lennék veled!"

Készséggel beismeri, hogy hatalmas szerencséje van velem, minden férfi ismerőse irigyli, és mindenkitől megkapja, hogy "micsoda jó nője van, meg sem érdemli" és mégsem tud értékelni. Soha nem féltékeny, pedig mindig akad valaki aki érdeklődik irántam. Tudja, hogy maximálisan megbízhat bennem és nem aggódik.

Bizonytalannak érzem az egész kapcsolatunkat. Nem kapok semmilyen visszajelzést, nem merek vele tervezni hosszútávra, néha magányosnak érzem magam és mostanában egyáltalán nem mondanám magam boldognak.

Valami hiányzik!

Lehet, hogy nem is szeret csak "túl jó sora" van mellettem? Vagy szeret, csak nem tudja kimutatni?

Én már nem tudom mit gondoljak!

27/N


2012. aug. 21. 12:57
1 2
 11/12 anonim válasza:
bocsi megint én mert azóta már volt egy komment :)
2012. aug. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Férfiként kezeli a kapcsolatot ennyi. Ez a normális. Ha érzelmeskedni kezdene veled otthagynád. Tapasztalat. Soha ne lelkizz vagy mutass érzéseket egy nőnek. Legyél határozott ha azt mondja a nő, hogy 3 óra (és valóban 3) a férfi meg azt, hogy 5 akkor az legyen 5 óra ennyi. Én érzelmes srác voltam a lányokkal és most ezért nincs barátnőm ennyi..
2014. okt. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!