Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy baj van, mit kéne tennem?...

Nagy baj van, mit kéne tennem?! Anyámról van szó!

Figyelt kérdés
Anyámnak volt már skizofrén betegsége.Évekig tünetmentes volt,de most ismét olyan dolgokat hall,lát,amik nincsenek.Elvittem orvoshoz,ott persze normálisan,kultúráltan beszélt.Mikor hazahoztam kezdte elölről.Hívtam a mentőket,előttük ismét tünetmentes volt.Komolyan mondom,lassan engem néznek hülyének,de tudom,látom,hogy baj van.Mikor először kijött rajta,akkor is ez volt,megvárták míg űrhajósnak meg agysebésznek képzelte magát.Mi a fenét tegyek,hová vigyem?!Vagy tényleg meg kell várni,amíg teljesen abban a világban él?Miért nem lehet ezt időben kezelni?
2012. aug. 17. 19:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Apa anno amikor hazajöttünk, nem tudott magáról, hallucinált, félrebeszélt. Anya ki akarta hívni a mentőket, de nem jöttek, mert ez nem vészhelyzet. Öcsém fogta a telefont, felhívta őket, kitalált valamit, pl.: veszélyes a környezetére... Kijöttek, kiderült, apa tüdején víz van, fél óra volt még hátra neki, de lecsapolták. Azóta sajnos meghalt ugyanebben, mert az ügyelet ráérős volt. A papírokat készítsd elő, ha legközelebb is kijönnek, és dugd az orruk alá.


24/N

2012. aug. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Sokat beszélgettem vele a napokban,segítséget kértem a nagynénémtől is.Egyenlőre ott tartunk,hogy kedden vissza jön velem a pszichiáterhez,remélem ezt még kedden is így fogja gondolni.Addig el nem fogok onnan mozdulni,amíg nem segítenek rajta,ez nem állapot.Sem neki,sem nekem.
2012. aug. 19. 10:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!