Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kéne tennem, hogy beszélje...

Mit kéne tennem, hogy beszéljek Anyuval?

Figyelt kérdés

Szóval... Az a problémám, hogy Anya kapott egy tök szuper melót Pesten. Viszont mi debreceniek vagyunk. Nővérem most megy el tanulni. (Egyetem, Pest.) És nem tudom, hogy mit szeretnék.

Persze első sorban az a fontos, hogy anya mit szeretne, de valószínűleg engem is meg fog kérdezni. Az apum vélemény nagyon nem számít... Egerben dolgozik és 4napot ott van. Szerintem mindegy, hogy Pestre vagy Debrecenbe megy haza... Igazából el is mennék, de maradnék is.

A barátaim, család miatt maradnék leginkább. Főleg mert van egy nagyon jó barátnőm bölcsi óta ismerem. Itt volt a 6osztályos őt felvették engem nem. És elterveztük, hogy majd 8-ban megyek utána.

Persze túl élném nélküle az életet, de nem vagyok egy nagyon megnyílós típus. Szóval nem tudom, hogy hogyan döntsem el.

Meg azt sem, hogy hogyan hozzam fel a témát ha anyával beszélek.

Köszönöm a válaszokat! 13|L



2012. aug. 4. 18:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Tudom min mész keresztül én is átéltem, bár 3 évvel fiatalabb voltam mint, te most. próbálj meg kettesben leülni anyukáddal, vegyél egy mély levegőt és egyszerűen hozd szóba. Mond el amit szeretnél és meglátjuk mi lesz. :)
2012. aug. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek az első válaszolóval:))
2012. aug. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is debreceni vagyok tehát tudom hogy nagyon nagy sz*rban van itt a "munkaerőpiac"


Tehát mindenféleképpen menjetek pestre,nem mindenki kap jó melót,használjátok ki az alkalmat mert ebben a városban nincs semmi jövő.Nem mintha Pest annyira Hawaii DJ lenne de mérföldekkel jobb mint Debrecen!Mármint munka terén

2012. aug. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!