Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan beszéljek erről anyuval...

Hogyan beszéljek erről anyuval? (lent. )

Figyelt kérdés
Szóval, engem eléggé zavar h szőrös a lábam, és így nem is nagyon hordok rövidnacit meg miniszoknyát csak úgy simán. És én nagyon szégyenlős vagyok, pl arról se szivesen beszélek h mikor van meg meg ijenek..Hogyan hozzam fel ezt a témát??? Valami tanácsot tudtok adni?? Ötletem sincs :(
2010. ápr. 28. 21:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát vegyél magadnak borotvát:)Nem kell tudnia,hogy borotválod a lábadat:)Pár száz ftért tudsz venni,fürdés közben meg lekapod:PVagy anyud nem engedi esetleg?
2010. ápr. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nemtudom hogy engedi-e.. nem nagyon beszéltünk még erről..
2010. ápr. 28. 21:45
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
inkább gyantáztasd, kicsit többe kerül egy alkalom, de a sokkal tovább sima lesz, nem vágod meg magad, ritkulni fog a szőröd....
2010. ápr. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

szia!

hány éves vagy?

2010. ápr. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

oké, ezt értem,

DE hogyan beszéljek erről anyuval??? mert nem tudom egyszerüen.. van hogy el akarom mondani de nincs 'merszem'...valami tipp??

2010. ápr. 28. 21:52
 6/20 anonim ***** válasza:
75%
Dm-be, Rossmanba, Müllerbe lehet kapni ilyen gyantacsíkokat. Abból is van jófajta.
2010. ápr. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Ne parázz! :) Csak lazán hozd fel, h mindjárt itt a nyár és szívesebben vennél fel rövidnadrágokat.

Egyébként ezzel nem vagy egyedül, én sem beszéltem anyámmal sokáig ilyenekről.. de én csak kértem pénzt, elmentem kozmetikushoz :)

2010. ápr. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.. Jófejek vagytok :) amugy hétfön leszek 13 :)
2010. ápr. 28. 21:56
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Boldog szülinapot:)

Szerintem nyugodtan, simán szólj anyudnak, hogy jön a nyá, te szeretnél rövidnadrágba járni, de zavar hogy már mindenki borotválja a lábát csak te nem... Csak elkezdeni nehéz a témát menni fog nyugi :)

2010. ápr. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

szerintem csak kérj tőle pénzt . mond meg h borotvára kell. és akkor biztos megérti.

de tényleg, hány éves vagy?

2010. ápr. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!