Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan beszéljek erről anyuval...

Hogyan beszéljek erről anyuval? (lent. )

Figyelt kérdés
Szóval, engem eléggé zavar h szőrös a lábam, és így nem is nagyon hordok rövidnacit meg miniszoknyát csak úgy simán. És én nagyon szégyenlős vagyok, pl arról se szivesen beszélek h mikor van meg meg ijenek..Hogyan hozzam fel ezt a témát??? Valami tanácsot tudtok adni?? Ötletem sincs :(
2010. ápr. 28. 21:42
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

előző vagyok közbe rájöttem a korra:P

ha 13 éves vagy szerintem biztos megérti:P

2010. ápr. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Ne borotvával!!!Vannak jó krémek,gyanta..stb.Ja,de jut eszembe!Most lesz a szülinapod :D kérj tőle egy epiláló gépet.Nyugodtan mondd el neki,bitos megért.Vagy ő nem szedi a szőrt magáról?Mert ha nem ,akkor kicsit nehezebb dolgod lesz :S
2010. ápr. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
tényleg, ez az utolsó a legjobb :)
2010. ápr. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Nyugodtan ülj le anyukáddal beszélni. Mond el neki, hogy zavar téged a szőr a lábadon és úgy érzed, hogy vagy már annyira nagylány, hogy elkezdhesd a szőrtelenítést:)

Én nem javaslom, hogy másokkal példálózz (pl. hogy minden lány borotválja stb., stb.)

2010. ápr. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

aha, értem köszi,

amugy anyu epilálja, de most nem kérhetek szülinapomra mert már mást kértem és azt akciósan elöbb megkaphattam.. :)

áááá.. annyira félek.. nem tudom hogy mért.. :( olyan gyáva vagyok ilyen téren.. :(

2010. ápr. 29. 15:40
 16/20 anonim ***** válasza:

Boldog szülinapot! =)

Én is lassan 2 hónapja múltam el 13, és épp tegnap vettem rá anyut, hogy szőrtelenítsem a lábam [és hónaljam].

Szerintem csak simán kezdj el vele beszélni arról, hogy téged már nagyon zavar, vagy mondd azt, hogy a suliban már kaptál megjegyzést a szőrös lábadra, és nem akarod, hogy cikizzenek.

Egyébként én avval vettem rá anyut, hogy X meg Y is szőrteleníti [2 lány, akit nagyon "szeret"], meg hogy így nem merek sem rövidnadrágot felhúzni, sem rövidujjút [ha esetleg nem engedné].


Hajrá, ne parázz, csak beszélj vele, emígy meg sokkal de sokkal jobb érzés szőrtelenül, és így kevésbé izzadsz is =)

2010. ápr. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Én nem is szóltam anyunak, a hónaljmat borotválom, de kaptam epiláló gépet, és egyszerűen természetesnek vette ezt a dolgot
2010. ápr. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
en is pontosan igy voltam...anyukam nem szortelenitette a labat mivel EGYALTALAN nem volt szoros..szoval nekem ez sem segitett.titokban kezdtem el borotvalni es nem jott ra.most mar nagyobb vagyok es siman beszelek vele ilyesmirol.szerintem vedd a batorsagod es beszelj vele, bisztos nem fogja rossz szemmel nezni.:)
2010. ápr. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek, ma beszéltem vele :) megengedte, és kedden megyünk venni krémet, szerintetek jó lesz?? barátnőm azt használ és neki sokáig szép a lába ( nagyon erős a szörzete neki, mert olasz)
2010. máj. 2. 20:08
 20/20 anonim ***** válasza:

04-29, 15:57-es vagyok!

Az jó :) Én is szőrtelenítőkrémmel csinálom [mostmár :P] és nekem is jó, már mióta tök sima a lábam :)

2010. máj. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!