Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az mér van ha anyuval vagyok...

Az mér van ha anyuval vagyok bárhol mindig elszívja az önbizalmam?

Figyelt kérdés
ha egyedül megyek akárhova sokkal jobban tudom önmagam adni. Most jelentkeztem a The voiceba és mivel még kiskorú vagyok (17 )ezért szülőnek is jönnie kell velem.Tuti hogy ott se tudok majd önmagam lenni.Ezt az érzést nem tudom elmagyarázni,de mintha a tudatalattijával irányítana.Vagy nem tudom de komolyan:DMit tegyek?
2012. júl. 12. 23:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Gyereknek kezel téged, ha vagytok valahol, olyasmire gondolsz? Legalábbis nekem azzal szívják el sikeresen az önbizalmam azt a keveset ami van...
2012. júl. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nem.Hanem mindig valamit rosszul csinálok szerinte és ezt meg is mondja.Öt mindig az emberek véleménye érdekli én meg amúgy leszarom de valahogy rámragad a hülye felfogása.
2012. júl. 13. 00:07
 3/11 anonim ***** válasza:

OFF


Ha téged nem érdekel az emberek véleménye, akkor miért akarsz a tévében szerepelni, miért nem énekelgetsz csak magadnak otthon? Kissé ellentmondásos vagy.

2012. júl. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

az nem érdekel hogy mit gondolnak rólam:D

ennek mi köze az énekléshez?

2012. júl. 13. 00:17
 5/11 anonim ***** válasza:

hát szerintem mondd meg neki, hogy ezt fejezze be, mert nem lesz tőle önbizalmad :)

amúgy meg mondj már valamit magadról, amivel "megkülönböztethetünk" majd a voiceban:DDDDD

2012. júl. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nagyon jót fog tenni neked, ha mondjuk jövőre elmész kollégiumba!!! Tényleg.


Igen, vannak ilyen szülők, akik mellett a gyerekük sorvad, nem tud önmaga lenni. Mi lenne, ha 18 évesen jelentkeznél csak oda? Akkor mehetsz önállóan, és nem szívja elsenki az önbizalmad.

2012. júl. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Másnak is vannak ilyen szülei (az enyémek is ilyenek), olyan még nem volt, hogy valami jó lett volna, amit csinálok, ezért tizenévesen nulla önbizalmam volt, és még a szememre is vetették, hogy nincs önbizalmam, milyen béna vagyok. Beszélni kell a szülőkkel, hogy ezt hagyják abba, mert neked rossz. Esetleg megtudni, hogy miért csinálják ezt? Lehet, hogy csak irigyek rád, mert te fiatal vagy és van egy csomó lehetőséged, esetleg tehetséged vagy valami, rájuk meg a kapuzárás vár. Ez normális, viszont az már nem, hogy ezért ledózerolják az önbizalmadat, ahelyett hogy büszkék lennének rád, és támogatnának. És minél hamarabb eltávozni otthonról: kollégium, albérlet. Jót tesz.
2012. júl. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

arra is gondolj hogy lehet hogy nem is tudsz énekelni

és csak nem akarja hogy égjél egy ország előtt


annyira sajnálom de tényleg többen nem tudnak énekelni mint amennyien hiszek ezt magukról ebben az országban:(


meg egyszerűen ez a pici ország nem bír el több énekeset...

2012. júl. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
de tudok énekelni ;)
2012. júl. 13. 11:54
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha meg mégse, nem te leszel az első, aki így áll ki a színpadra... :) Néha az önbizalom fontosabb. :)
2012. júl. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!