Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ertheto nem? 17 vagyok, es...

Ertheto nem? 17 vagyok, es anyuval nem valami jo a kapcsolatom.

Figyelt kérdés

Apuval mar regota elvaltak,tehat csak mi ketten elunk.Voltak anyunak egy elettarsa apa utan,de az is ott hagyta a gusztustalan viselkedese miatt!

Anyu szamomra nem olyan,mint egy anya,hanem mint egy szemely aki meg keseriti az eletem.Ha itthon vagyok,akkor vagy nem beszelunk,vagy ordit ram aprosagok miatt.En probalok vele beszelgetni,meselni,de o csak aha,vagy hallgas mar.Tehat nem lehet vele beszelgetni!Piszkal mindenert,k*rvanak nevez,r*bancnak.Hazudgal a mamameknak,h semmitt nem segitek,pedig akarok,csak mindig azt mondja,h en nem tudom ugy meg csinalni,mint o.Mindenki azt hiszi ,h egy lusta dog vagyok,mer anyu azt terjeszti.Ha a barataimmal beszelgetek telen,akk ekezd orditani,leeget magyarul mondva!Mar utott is meg,ugy,h orokre meg maead a helye,a mellemen is,es a kezemen is.Es hazudtam h elestem vagy neki mentem valaminek.Ha orvoshoz kell vinnie,ordit ,h csak a baj van velem( van egy betegsegem,nem sulyos,csak orvoshoz kell jarnom vele).Ma is azert orditozott velem,mert villamlot meg fujt a szel,es az ajtot bevagta a huzat ,amikor kinyittam,anyu elkezdett atkozni,meg k.vazni.Ez kb mindennap igy van.Ha jon hozzan valaki,akk egy szent.De mindegy bele torodtem abba,h ilyen.Mar meg szoktam,hanem ma is igy viselkedett, es mondani kezdte,h fekudjek melle,aludjak vele,mert maganyos,mondtam,h nem fogok,mert "csak magam birok elaludni",pedig az igazsag az,h nem birok melle fekudni a viselkedese miatt,undorodom neha tolle.Es a nenamnak is panaszkodott ,h EN SEMMIBE VESZEM.pf kiakadtam,es a nenam is mondogatta,h fekudjek anyu melle,neki is ugyanazt mondtam h nem,ok meg elkezdek ,h h lehetek ilyen.Elgondolkodtam ,kicsit lelki ismeret furdalasom van,sajnalom is kicsit anyut most,de nem birok melle fekudni,mert holnap ujbol szidni fog.


2012. júl. 29. 22:05
 1/6 A kérdező kommentje:
volt*
2012. júl. 29. 22:05
 2/6 anonim ***** válasza:
Huhh ,ez nem semmi.Sajnálatos,h hogyan êltek.Tudod ,majdnem minden családban adódnak gondok ,vitáznak ....de hogy idáig fajuljon.Ez borzasztó lehet.És az,h nem feküdtél mellé teljesen érthető.Talán elgondolkodik rajta,,h miért nem. De akkor is ezt nem szabad hagynod!Ha nincs veletek apukád ,így még inkább össze kellene tartanotok! Próbálj meg vele beszélni,mondd h te így nem tudsz élni ,legalább próbáljátok meg !
2012. júl. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet apádhoz költözni?
2012. júl. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hat aput se nagyon erdeklem,hetente 1x latom.Igaz,h mondja,h ott lakhatok,de neki is van egy felesege,aki folyton idegel,undok,az az gazi mostoha anya fele..:(
2012. júl. 29. 22:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne legyen lelkiismeret furdalásod, ha így bánik veled és hazugságokat terjeszt rólad akkor azok után ne várja el hogy mellé feküdj. De azért próbálj meg vele beszélni, hátha kisül belőle valami jó. Szurkolok. :)
2012. júl. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tudod neha egy mostohat könnyebb elviselni mint egy verszerinti szülöt.

Nekem an egy mostoha fiam 3 eve.(most 15 eves)Eleinte ritkan volt nalunk, plusz az anyjatol sem sok jot hallott. Ezert nem is akartam nagyon belefolyni a "nevelesebe".

Nem nagyon akart baratkozni velem. Igy en is közönbösen viselkedtem vele, nehogy azt higgye "nyalizni" akarok.Csak a sajat hazi szabalyokat szerettem volna h betartsa.(ne morzsalj, agyazz be magad utan, fürödj minden nap)Igy sokszor engem is undoknak mondtak.

Tavaly viszont egesz nyaron nalunk volt. Összebb csiszolodtunk.

Velemenyem szerint inkabb egy nevelhetö undok mostoha, mint egy zsarnok anya.

2012. júl. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!