Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokszor porszívózok és ezért...

Sokszor porszívózok és ezért veszekednek velem. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Napi legalább 2x porszívóznom kell.

Apa azért veszekszik velem, mert nagyon sok áramot elpazarlok. A 2 porszívózás együtt nincs 5 perc, szóval nem tudom, miről beszél, ráadásul anyagilag is nagyon jól állunk.

Mindenért belém kötnek, most ez a porszívózás a legújabb téma.


Nem tudok nem figyelni rá.. Mit tegyek?:(


2012. aug. 14. 19:20
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
100%

Porszívózz kevesebbet. Minek napi 2x? Tök fölösleges.

Én is 2naponta szoktam, és mégis mindenki úgy hívja a porszívót a családban, hogy a pasim...

2012. aug. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 A kérdező kommentje:

Mert a nyuszim rendetlenséget csinál a szénával meg a lucernával.

Este csak nem fogok úgy elmenni lefeküdni, hogy áll a kosz és beviszem az ágyba is.

2012. aug. 14. 19:26
 3/46 anonim ***** válasza:
78%

Minek napi kétszer??? Megszállott vagy?


Heti kétszer is sok, nemhogy napi kétszer.


A porszívónak mindenki utálja a hangját, ráadásul sokat is fogyaszt. Miért "kell" napi kétszer porszívóznod? Kezeltesd magad, ha ez valami belső késztetésből adódik, ha meg külső nyomás, akkor üsd le az illetőt.


Én is kivágnálak, ha napi kétszer porszívóznál az otthonomban/szomszédságomban...

2012. aug. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
82%

1. Az állattartást meg lehet máshogy is oldani, úgy, hogy ne tudjon ennyire koszolni.

2. Söpörni is lehet.

2012. aug. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
81%

Igazuk van, a napi kétszeri porszivózás igencsak túlzás.

Az meg, hogy sok áramot fogyasztasz: egyrészt sokba kerül ( és attól, hogy SZERINTED jól álltok anyagilag, még oda kell figyelni, hogy MIRE adtok ki pénzt, mert annyit senki nem keres, hogy ne lehetne túlköltekezni), másrészt meg a környezetet is rongálod vele.


De ha szerinted ez szükséges, akkor költözz külön, és a saját keresetedböl fizetheted.

2012. aug. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
72%
Ne hari, de az akkor sem állapot, hogy a nyúl miatt idegesíted a többieket. Tartsd rendben a nyulat valami ketrecben, aztán engedd ki mondjuk heti 2x. Ha meg tömbházban laktok, akkor én is kiakadnék, de nagyon.
2012. aug. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
100%
Ne porszívózz! Mikor okod lenne rá, szólj, hogy most kellene porszívózni de te nem teszed, mert nem szeretik. Szerintem a hangja idegesíti őket.
2012. aug. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:

A porszívónk valami ultramodern cucc, szóval keveset fogyaszt. Ráadásul kb fél perc alatt felporszívózom este a koszt, amit csinál. Reggel meg a szobámat is pluszba.

Különben a porszívónknak 0 hangja van. Én az emeleten vagyok, többiek a földszinten és SEMMIT sem lehet hallani a porszívóból!

Azt meg, hogy hogyan állunk anyagilag.. Csak annyit mondok, hogy 2 hónapon belül 3 samsung galaxy 3 a családban... Apa több, mint fél milliót keres.


Heti 2x porszívózás? Hol éltek? De most komolyan. Az én szőnyegem 2 nap után már koszos... Pedig ide aztán rajtam kívül senki sem jön fel, és én nagyon ügyelek a tisztaságra!


6-os: a nyusziról már leírta azt az utánad lévő, amit én is gondolok. Heti 2x kirakni, hát inkább ne tarts állatot. Remélem nincs állatod. Ha van, nagyon sajnálom őt.

2012. aug. 14. 19:34
 9/46 anonim ***** válasza:
72%

Én minden nap porszívózok.

Van egy 1,5 éves fiam, aki morzsál. Sőt, egy embernek a haja is hullik stb. A konyhakövön minden meglátszik és a sötét szőnyegen is, én nem érzem jól magam, ha minden ráragad a talpamra.


Bár én lakásban nem tartanék állatot, de el tudom képzelni Kérdező, hogy széthordja a nyúl a szénát meg mindent. Ha már megvan akkor ki is kell engedni a ketrecből.


Kétlem, hogy napi 5 perc porszívózás annyira megterhelné a pénztárcát.


Nálunk egyetértés van családon belül, mi sajnos koszolunk, mert itthon vagyunk a gyerekkel, ha én is 12 órát dolgoznék és a gyerek meg csak akkor lenne itthon mikor mi is akkor nekem se kéne ennyit takarítanom.

2012. aug. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
39%

6-os vagyok.

Én meg azt mondom, hogy az a nem normális, aki nyulat tart háziállatként. Nem arra való.

2012. aug. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!