Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szuleim folyamatosan csak...

A szuleim folyamatosan csak veszekednek mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Minden nap csak az ordibalas megy itthon mar tobb mint egy eve utalok itthon ulni emiatt amikor csak tehetem kinnt ulok vagy haverokkal vagy akarkivel akar egyedul is egy locan.Anyam folyamatosan csak turaztatja magat a semmin valamelyik nap is bejott apam a szobaba miutan osszevesztek anyam meg az ajtom ablakat betorte egy almaval.. regebben mar majdnem verekedtek is.Engem mar nagyon kiidegelnek ezzel a folyamatos ordibalassal jovo nyaron toltom a 18at es mar megbeszeltem baratnommel hogy menjunk alberletbe mert o mar most 18 es ezt mar nem lehet birni idegekkel tegnapelott mar beszivtam legalabb addig nyugodt voltam.. es hogy oszinte legyek en se anyamat se apamat nem szeretem emiatt.. miutan veszekszenek ugy csinalnak mintha en lennek mindenert a hibas.


Mit csinalhatnek addig amig el nem koltozok innen?


2012. aug. 11. 20:04
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem valami nagy válasz, de semmit... A jövő nyár sajnos még messze van, esetleg annyit tehetsz, hogy ha mondjuk augusztusban leszel 18, meglépsz már májusban.

Nem valószínű, hogy a gyámhatóságot érdekelné.


Addig meg magadra zárod az ajtót és próbálsz kikapcsolni.

2012. aug. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Koszi a gyors valaszt :) kar hogy mar nincs ajtom.. alig varom mar,hogy elhuzzak innen utalom azt ami itt megy..
2012. aug. 11. 20:09
 3/10 anonim válasza:
Ha elkezdenek veszekedni csak lèpj le.. Ha lenyugodtak hazamèsz, ha kizárnak a barátnödhöz, egy idö után úgyis keresni fognak de ha mégae akor jöhet az albèrlet :). Ha rendörökkel kerestetnek akkor elmondod nekik hogy mièrt hagytad ott œket ès lehet elhelyeznek valahol ameddig nincs más lehetöség :)
2012. aug. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Tudom, hogy nem rám tartozik, de ha ennyit veszekednek miért nem vállnak el?
2012. aug. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Foggalmam sincs,hogy miert nem valnak el.. en is azt varom mar apam valamivel elviselhetobb..
2012. aug. 11. 21:05
 6/10 anonim ***** válasza:
Tudsz röla hogy le tudnak nyomozni? :) Vér alapján 2hónapra visszamenőleg megállapítják az illegális dolgokat.
2012. aug. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Utolsó és ez mégis hogy a fenében jön ide?
2012. aug. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
es te tudsz rola,hogy kozom nincs a ver vizsgalathoz? foleg,hogy azt vizeletbol fogjak leszurni mert nagyon draga az a fajta vervizsgalat ami azt kimutatja amugyse tudom hogy hogy jon ez most ide..
2012. aug. 12. 01:43
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha az én szüleim lennének, anyámat nyakszirten vágnám, apámnak meg leverném a veséjét valami vasdoronggal!
2012. aug. 12. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Utolsó:most komolyan azt hiszed hogy erőszakkal meglehet oldani?Mennyi hülye létezik...csak Tőled óvjanak meg!

Kérdező: Dettó ez a helyzetem.Rosszabb hogy 14 éves vagyok,le se léphetek. :( Gondolj bele hogy nekem hányszor rosszabb,mert neked vannak terveid arról hogy majd mit fogsz csinálni,hogyan szabadulj meg tőlük,de nekem az egész csak körforgás.Csak sírni tudok,nem tehetek semmit,Te sem,de ne hallgass az utolsóra,erőszakkal csak rosszabb lesz a helyzetet.Engem már bántanak is,múltkor be is tört a fejem apámtól,de soha nem nyúlnék fűhöz vagy droghoz!Hidd el,sokaknak van rosszabb helyzete!

2012. aug. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!