Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » "Anyósom" folyamatosan aggódik...

"Anyósom" folyamatosan aggódik mindenen, le fog állni?

Figyelt kérdés

Most költözünk szeptemberben össze a párommal. Eddig hat hónapig ette meg a fejünket, hogy "de hát az én szüleim mit mondanak", vajon mit szólnak, megengedik-e? (mondjuk ezt nem értem :D). Hiába mondtuk el sokszor hogy igen minden oké folyton jön a kérdéseivel...


Most újabban azon aggódik, hogy szerinte ha összeköltözünk összeveszünk és ő azt nem akarja :D

Már évek óta ez az álmunk, hogy végre együtt legyünk, már laktunk együtt és nagyon jól kijövünk, minden oké az együttlakás esetében...

Szerintetek meg lehet nyugtatni, vagy hagyjam? :P


2012. aug. 5. 09:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Csak nem tud valamit a fiáról? ;)


Szerintem ha látja, hogy jól megy nektek magától abbahagyja. Amúgy meg úgy néz ki, kedvel téged. Ez jó!

2012. aug. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

neeeeeeeeem:) a fia nagyon rendes ember, elfogultság nélkül mondom.


Az anyukája meg körülaggód mindent, szerintem már temeti a kapcsolatunkat :D

2012. aug. 5. 09:41
 3/15 anonim ***** válasza:
70%
Sztem hagyd. Nem lehet megnyugtatni azt, akinek eddig is hiaba erveltel, megis aggodas meleltt döntött, csak akkor all le, ha le is akar, azt meg majd eldönti.
2012. aug. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
70%

Látom, jól veszed. Most még. De a te türelmed is véges, még ha most nem is látszik, mert nincs 2 visító gyerek, egy zsarnok főnök, egy falka idióta kolléga, és 8 lejárt sárga csekk. Javaslom, hogy mihamarabb és minél messzebb költözzetek anyukától, és minél kevesebbet találkozzatok. (Azt nem tudom, hogy lehet kivédeni, hogy felhívjon naponta, de ki kéne.) Semmi erőszak, de ti önálló család vagytok, önálló élettel, és ezt nagyon fontos, hogy ne csak értse, meg is élje.


(Egy barátom kapcsolata erre ráment, és az a több emberből leszűrt tapasztalatom, hogy a szülők akkor veszik tudomásul, hogy a gyerekük felnőtt, ha teljesen önállóan lábra áll. Tehát külön lakik tőlük, és nem használ semmi erőforrásukat, hétvégi ebéd, élelmiszercsomag, rucik, cipők, ez-az, semmi nincs. És lehetőleg havi 1 napnál többet nem tölt velük.)

2012. aug. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk anyós, meg anyám is ilyen aggodalmaskodó, na azt képzeld el:D

ANyum, ha 5 percet késünk már be van pánikolva, hogy balesetünk volt. Anyós, mikor elmentem 2 napra egy barátnőmhöz 50 kilóméterre, azon parázott, hogy mi történik ott velem, nehogy bajom essen, nehogy összevessszünk ezen, nehogy eltávolodjunk, meg ilyen hülyeségek. Jaj meg számtalan példa. Mi már megszoktuk, csak mosolygunk rajtuk:)

2012. aug. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

ma 10:11

Azért ez is túlzás, szerintem. Én nagyon szeretem a szüleimet is meg anyósomat is, nem bírnánk ki,bhogy havonta csak egyszer találkozzunk velük. legalább heti 2-3 alkamom.(Nem egész nap vaygunk eygütt, csak egy ebéd, vagy egy kávé reggel, vagy egy üditő este).

2012. aug. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Párodnak kéne az anyjával beszélni, hogy nem kell minden sz*rságon jajveszékelni.
2012. aug. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Van amikor tényleg elfogy a türelem, de ha jó kezeled kiküszöbölhető. Nálam nem sikerült, 4 év után untam meg, hogy állította hogy mi összevesztünk biztos, mikor nem is volt semmi...és a többi dolga. Párom elintézte rendesen azóta nem zaklat ilyen hülyeségekkel. 2 esélyes: látja , hogy megy és leáll, vagy nem áll le. Az adott helyzet fogja hozni, hogy mi lesz. Ha mond valamit mond rá, hogy már lemondtad mi van, ha meg jósol akkor azt, hogy majd meglátjuk. Aztán vagy megunja vagy nem.
2012. aug. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
nem fog elmúlni.és ha lesz unoka akkor fokozódni fog:)
2012. aug. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
*elmondtad
2012. aug. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!