Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » "Anyósom" folyamatosan aggódik...

"Anyósom" folyamatosan aggódik mindenen, le fog állni?

Figyelt kérdés

Most költözünk szeptemberben össze a párommal. Eddig hat hónapig ette meg a fejünket, hogy "de hát az én szüleim mit mondanak", vajon mit szólnak, megengedik-e? (mondjuk ezt nem értem :D). Hiába mondtuk el sokszor hogy igen minden oké folyton jön a kérdéseivel...


Most újabban azon aggódik, hogy szerinte ha összeköltözünk összeveszünk és ő azt nem akarja :D

Már évek óta ez az álmunk, hogy végre együtt legyünk, már laktunk együtt és nagyon jól kijövünk, minden oké az együttlakás esetében...

Szerintetek meg lehet nyugtatni, vagy hagyjam? :P


2012. aug. 5. 09:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Annó ezért volt sürgős a különlakás. Az a pár óra még ott vagyunk, már elviselhető.:))))))) Anyám kész vészmadár.:))))) Bizti jót akar, de idővel idegesítő.
2012. aug. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
A 9-essel értek egyet,nálunk is ez volt.Azóta állandóan azon aggódik,hogy "ez a gyerek fázik""melege van""mit evett?"stb...
2012. aug. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Rendes, tényleg, nem is az:) Nagyon szeretem amúgy.

Megszakítani semmiképp nem szakítanám a kapcsolatot, szeretjük őket tényleg. Mondjuk 200 km-re költözünk úgyhogy elég messze leszünk.

Csak ne aggódna annyit :) Tudom, hogy szeretetből, meg minden, de akkor is...



köszi a válaszokat

2012. aug. 5. 11:12
 14/15 anonim ***** válasza:

Amit a 10.11-es irt, az a realis valosag. Tulzasnak esetleg az elsö evekben tünhet. :D

Nekem amugy anyosom mas teszta, mas miatt jobb töle külön lakni, amit felesleges reszletezni, de a lenyeg: a 8 evig meg elviseltem, ebböl eleinte jobban, kesöbb kevesbe, majd alig-alig, aztan nagy fellelegzes, vegre! :-O

Viszont anyamat 40 eve hallgatom, csak ennek a tapasztalata a 3. kommentem, amit lepontoztal. Pedig neked mi az eddigi tapasztalatod? Na mi? Ugyanez, de azert köszi. Ezert fecserlem itt feleslegesen az idömet.

2012. aug. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mit aggódnak azon, hogy mi lesz, ha szakítotok? Az együttélés pont annak a próbája, hogy lakva is tudtok-e egy párt alkotni, meg tudjátok-e oldani az élet gondjait. Ha nem, akkor legalább tudjátok és időben ki tudtok lépni a kapcsolatból, nem raboljátok egymás idejét.

Mi értelme lenne évekig húzni-halasztani, mondván mi lesz, ha szakítotok? Ha nem illetek egymáshoz, akkor úgyis kiütközik. A végtelenségig kár ezt halogatni...

2012. aug. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!