Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokszor porszívózok és ezért...

Sokszor porszívózok és ezért veszekednek velem. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Napi legalább 2x porszívóznom kell.

Apa azért veszekszik velem, mert nagyon sok áramot elpazarlok. A 2 porszívózás együtt nincs 5 perc, szóval nem tudom, miről beszél, ráadásul anyagilag is nagyon jól állunk.

Mindenért belém kötnek, most ez a porszívózás a legújabb téma.


Nem tudok nem figyelni rá.. Mit tegyek?:(


2012. aug. 14. 19:20
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
100%

Morzsaporszívó?


Most én is heti 2-3 alkalommal porszívózok (Budapest, belváros, nagyon gyorsan porosodik a lakás), de egy időben patkányokat tartottam és reggelre kirúgták a forgácsot a ketrecükből. Akkor nekem is naponta 1-2 alkalommal fel kellett szívnom - akkor vettem morzsaporszívót.

Ki van adva az egyik lakásunk, ott is tartanak nyulat az albérlők, szintén morzsaporszívóval pucolnak utána. Illetve egy nagy tálcán van a ketrece, így a kirúgott cucc nagy része a tálcán marad.

2012. aug. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
33%

Kérdező, szerintem te valami bekattant beteg vagy. Az autizmus egyes fajtáiban vannak ilyen mániák, úgy tudom.


Ne haragudj, de a napi kétszeri porszívózás nem normális, főleg akkor nem, ha még otthon élsz, és ez zavarja a szüleidet.


Az meg nem tudom, hogyan jön ide, hogy mennyit keresnek a szüleid, szerintem senkit nem érdekel, nem szükséges itt dicsekednek az okostelefonjaitokkal...

2012. aug. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
60%
Véletlenszerűen nem te vagy az a lány,aki fontosabbnak tartja a nyulát a pasijánál?
2012. aug. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
Utolsó, belinkelnéd azt a kérdést, vagy ha nem találod, leírnád, mi volt benne?
2012. aug. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 tade ***** válasza:
100%
Kedves kerdezo. Anyagi helyzetedbol kiindulva csaladi hazban laktok kerttel. Na mar most miert nem lehet kitenni azt a szerencsetlen nyulat a fure??? Estefele meg behozod a ketrecben ennyi. Nem koszolja ossze a szobat es szegeny allat is levegozik egy jot. Ferjem unokahuga allatorvos o is tart hobbybol nyulat mar 2 eve, a hazban sose engedi, hogy szaladgaljon. Reggel kiteszi a kertbe, delutan meg behozza. Gondolom allatorvoskent tudja mit csinal...
2012. aug. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
100%
Lehet én vagyok a lusta, de tuti nem porszívóznék 2x egy nap otthon, ha van egyszerűbb megoldás. Minek csináljam magamnak a munkát a már meglévők mellé? Olyan helyen engedd ki a nyuszit, ahol elég csak felsöpörni utána. Úgy írom ezt, hogy nekem is van állatkám, mindkét szemem rajta ha kinn van mászkálni, vigyázni kell rá mint egy kisgyerekre, de nem esik nehezemre mert szeretem, szeretek vele foglalkozni és kell is, hisz ránk van utalva. Egyszerűesítsd le a dolgot, és neked is könnyebb lesz, a családi béke is meglesz, minden szép és tökéletes :). De úgy teszel, ahogy neked tetszik.
2012. aug. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
Csak az elso oldalt olvastam el, tehat bocsi ha a hozzaszolas kisse elmaradt. Megmondanad hany eves vagy es h f/l?
2012. aug. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
63%

De most tényleg, ha ilyen makacs vagy, milyen választ vársz?

A családodat zavarja, hogy napi 2x porszívózol, erre csak egy megoldás van, hogy csökkented. Ha nem vagy hajlandó, akkor nem kell tenned semmit, de más megoldás nincs.


Szerintem ez valamilyen kényszer, hogy ennyiszer akarsz porszívózni, van olyan barátom, ahol több kisállat is volt a lakásban (hullószőrűek), de nem volt szükség napi 2x -ri alkalomra. Talán csak a nyúlra fogod a takarítási mániád. Talán ezzel akarsz pótolni valamit. Nem hiszem el, hogy létezik olyan nyúl, amely naponta annyi szőrt hullajt, amelyre csak kétszeri porszívózás elég. Én a helyedben elgondolkodnék magamon és az életemen.

2012. aug. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 A kérdező kommentje:

17/L


Nem porszívóznék, ha nem lenne kosz. Nem mániákusan csinálom, ha nem csinál koszt, akkor nem porszívózok,ilyen egyszerű. De ti szerettek a koszba járkálni mezítláb és utána bevinni az ágyba, körbehordani a szobákban? Mert én nem.


A nyuszim meg nem úgy koszol, hogy hullik a szőre, hanem a lucernát kirakom neki egy zacskóba a földre, és onnan eszi, és néha kiborítja meg ilyesmik.


Tegnap este direkt nem porszívóztam fel, itt hagytam a sok koszt, és felhívtam apát, hogy elromlott a villanykapcsoló, csinálja meg. Feljött, ahogy meglátta a koszt, elkezdett fújjogni, hogy itt milyen rendetlenség van. Mondtam, hogy eddig meg az volt a baja, hogy 2x porszívózok, most akkor nyugodtan járkáljon a koszban.

Szerintem megértette.. :))


33-as: biztos, hogy nem, mivel jelenleg nincs senkim.:)

2012. aug. 15. 10:49
 40/46 anonim ***** válasza:
Hát ezek szerint megoldódott a probléma :)
2012. aug. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!