Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha anyu és a...

Mit tegyek ha anyu és a barátja mindig veszekednek?

Figyelt kérdés

anyunak én 19 éves korában születtem és apuval elváltak mikor 10 éves voltam. Anyunak van egy barátja 3 éve, aki fiatalabb tőle, én nagyon szeretem és jóban vagyunk mert mindig viccelődik és nagyon jófej. A probléma, h ők ketten mindig veszekednek mostanában és Balázs (anyu barátja) olyanokat mond, h elmegy, mert elege van ebből, meg h ő mindent feladott érte. Anyu meg mindig mondja, h menj, mert úgy is gyerek vagy..

És Balázs nekem mondja mindig, h anyu nagyon rosszul bánik vele és nem szereti. Én nem tudom, hogy kit védjek mert mindkettejüket nagyon szeretem de néha nagyon durván összevesznek és anyu volt, h egy vázát neki dobott, ő meg kiakadt és nem jött haza napokig. Tudom, hogy nem tehetek sokat mert nem rám tartozik, de ez már mindennapos és rossz, h folyton veszekednek, mert anyu anno még nagyon szerette és Balázs meg nem csinált semmit. Nem akarom, h szakítsanak, mert valószínűleg sosem lesz többet ilyen barátja anyunak, régebben is mindig idősebbek akartak vele összejönni, akik neki sem tetszettek és nekem sem.

Nem tudom, hogy segíthetnék, adnátok tanácsot?

14L


2012. jún. 12. 23:43
 1/6 A kérdező kommentje:
És elnézést, ha nem érthető, amit írok beteg vagyok és gyorsan írtam
2012. jún. 12. 23:46
 2/6 anonim ***** válasza:
beszéld meg anyukáddal is mennyire fontos neked Balázs, és szerintem mindenképp mondd el neki hogy téged nagyon zavar hogy ennyit veszekednek
2012. jún. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mennyivel fiatalabb anyukádnál?

Tudni kéne a veszekedés témáját...lehet Balázs gyereket akar,anyukád meg nem.

2012. jún. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát anyu 33, de sokkal fiatalabbnak néz ki mert nagyon szép, Balázs pedig 28. Olyanokon szoktak veszekedni, h anyu bunkó vele és nem akar vele mostanában elmenni sehova, pl. ha megbeszéljük, h 3-an elmegyünk koncertre, akkor anyu nem akar és Balázs meg elmegy a barátaival.
2012. jún. 13. 00:10
 5/6 A kérdező kommentje:
Általában mindig anyunak van valami baja, ő kezdi a veszekedést, mostanában nem beszél vele szépen előttem sem. Tehát mikor hárman vagyunk valahol, akkor is elkezdi valamivel piszkálni, pl. ne cigizzen és kiveszi a kezéből. És ha Balázs pl. meg akarja ölelni, akkor anyu olyan fura lesz.
2012. jún. 13. 00:13
 6/6 A kérdező kommentje:
Azt hittem, kapok tanácsokat...:(
2012. jún. 13. 09:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!