Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen módon kell kényeztetni?...

Ilyen módon kell kényeztetni? Mit gondoltok kinek van igaza, nekem vagy a feleségemnek?

Figyelt kérdés
Van egy 22 éves lányunk. Gimiben nagyon rossz tanuló volt, továbbtanulni nem tudott. Szakmát nem akar tanulni, de dolgozni sem (eddig egyetlen percet sem dolgozott). A munka mintha derogálna neki.. Én már többször megemlítettem, hogy jó lenne ha már munkába állna, mert nem tudom a végtelenségig eltartani. Az anyja ilyenkor minden szemétnek lehord, hogy ne bántsam a szegény gyereket. Ő közben mindent megvesz neki, amit csak megkíván: a legmárkásabb táskákat, millió ruhát, drága okostelefon/laptop stb. Én azon a véleményem vagyok, hogy ezek a drága dolgok még inkább lehúzzák, hisz önmagának valószínű nem fogja tudni megteremteni, mi pedig könnyen kerülhetünk olyan helyzetbe, hogy nem fogjuk tudni megvenni neki. Ezekből óriási viták szoktak lenni, miszerint az anyja csak örömöt akar okozni neki, én pedig vagyok a gonosz aki bántja... A lányom közben engem támad, hogy másnak bezzeg sokmilliós autót vettek a szülei érettségire stb. Mi a véleményetek?
2012. aug. 12. 11:10
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
66%
Vegyetek nekem is laptopot.
2012. aug. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:

hát ha még dolgozik is...ez igy nem állapot....mi az hogy nem ad haza pénzt?? elvileg közös életetek van közös költségekkel...mér hagyod magad? férfi vagy! nehogy már egy nő agresszivitása és primitivsége engedjen téged elnyomni...kicsit azért legyél már talpraesettebb...

23L

2012. aug. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!