Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is megsértődnétek ezen?...

Ti is megsértődnétek ezen? Vagy rosszul esne?

Figyelt kérdés

A szüleim elmennek nyaralni két hétre. Anyámmal ma beszélgettünk és szó volt a nyaralásról, mondtam neki, hogy milyen jó lesz, de mondta, hogy én nem mehetek. Ezen nagyon megsértődtem. Miért ne mehetnék? Nem zavarnám őket, sose voltam erőszakos, követelőző, mégis itthon akarnak hagyni. Azt se tudom, hogy mivel érdemeltem ezt ki, semmit sem csináltam. Ha kérdezem, hogy mi az oka nem válaszol, csak a vállát vonogatja. Legalább ha nem kíváncsiak rám azt is elmondhatnák, mert így nagyon rossz. Nem esik jól.

Apám azt mondta, hogy már nem vagyok kislány, hogy velük menjek, mondta, menjek a barátaimmal, de olyanok meg nekem nincsenek. Tény, hogy egész nyáron itthon ültem, de ez őket miért zavarja? Semmi közük hozzá, hogy nekem miért nincsenek barátaim. Szerintem ez a fő ok amiért nem akarják, hogy velük menjek.

19 éves vagyok..



2012. aug. 12. 01:03
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
67%
Őszintén szólva engem is bántana, ha a szüleim elmennének két hétre nélkülem, és nem szerveznének családi nyaralást. Nekem vannak barátaim, de ők is családdal mennek nyaralni, vagy egyáltalán nem is mennek, és másképp nincs is hozzá kedvük. Szóval engem is megsértenének ezzel. Akkor menjenek egy hétre kettesben, és egy hétre a családdal, de szerintem ez így nem teljesen ideális.
2012. aug. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
7%
17-es: ilyen ismerőseim vannak, és remélem nem óhajtasz szemrehányást tenni, vagy még leb*szni érte. Nekem ilyen ismerőseim vannak, neked már másmilyenek. Ez a baj a magyar emberekkel, mint sok ide irogatóval: mindenkit csak lehurrognak, megy a becsmérlés, a hülyézés, csak mert más a véleménye. Borzasztó sok rosszindulatú meg álszent ember van az oldalon. Úghogy nem irogatok ide ezentúl, hagylak titeket érvényesülni.
2012. aug. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
Én már régóta nem nyaralok a szüleimmel.De azért hogyha olyan helyre mennének,ami engem is érdekelne,szerintem eszükbe jutnék.Használd ki,hogy tiéd a ház addig is.
2012. aug. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
33%

Nagyon sok lánytól olvsom ezt (és ma már egyre több sráctól is), hogy nincsenek barátaik. Basszus, én 27 éves vagyok, nekem már az oviban is sok haverom volt, mg mindenki másnak is. Áltsuliban, középsuliban meg detto. És érdekes mdon mi nem utáljuk az embereket, mivel gyermekkorunktól kezdve társas kapcsoaltokat építünk.


Elég fonnyadt lehetsz kérdező.

2012. aug. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
53%

nekem nagyon rosszul esne:( szerencsére nálunk ilyen nincs...még otthon laktam, de bőven dolgoztam...21 lehettem kb...anyumék mentek télen egy wellness hétvégére mórahalomra....mi kitaláltuk a hugommal, hogy mi is szeretnénk lazítani, annyi sok dolog jött össze...szo nélkül vittek minket is, fizették természetesen...igaz üdülésicsekkből de állták az egészet és ugy örültek, hogy megyünk velük...nekem nagyon rosszul esne:(:(:(

23L

2012. aug. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
58%

Ha elmennek a szülők együtt , gyerek nélkül IS nyaralni, az oké. De ha a gyereket nem viszik sehova, ők meg kettecskén elmennek két hétre nyaralni, az már szerintem gáz. 19 éves még éppen hogy csak nagykorú lett, szerintem inkább örülni kellene, hogy akar menni a szülőkkel. Minket mindig vittek a szüleink, idén is együtt megyünk, pedig már 32 vagyok. Igaz, a párom és a kislányunk is jön, meg a tesóm a családjával, tehát össznépi nyaralás lesz.

Abból a két hét nyaralásból nyugodtan lehetett volna 1 hét gyerekeset meg 1 hét gyerekmenteset csinálni. Szerintem ez önzőség a szülők részéről!

2012. aug. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
65%
A helyzethez azért az is hozzátartozik, hogy a kérdésből nem derül ki, hogy ezek a szülők mikor lehettek utoljára NYUGODTAN KETTESBEN együtt néhány napot vagy hetet...
2012. aug. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim válasza:
78%
Szerintem a szüleid most kettesben szeretnék eltölteni ezt a kis idő.Addig menj el vásárolni vagy nézz körül az utcán milyen pasik járkálnak :)
2012. aug. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
86%
Az nem baj szerintem, hogy kettesben akarnak menni, csak a közlés módja elég "gáz"!!Miért nem lehet ezt megbeszélni a gyerekkel???
2012. aug. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
59%
Előző, most tök komolyan, szerinted mit kell megbeszélni ezen egy 19 éves emberrel??? A párkapcsolatok mibenlétéről való felvilágosítás az egyjegyű számos életkor velejárója... én ezt a kérdést kb úgy látom, hogy babóka-mabóka belázadt, hogy 19 évesen szembesült vele, nem feltétlen ő az Univerzum tömegközéppontja, a szüleinek létezik az egymással való kapcsolatuk is, nem csak ő... mondjuk az kétségtelenül a szülők sara, hogy nem eleve így szoktatták. Itt valami másik kérdésnél engem is óva intett egy furcsa szemléletű válaszoló, hogy nehogy a gyereket szembesítsük vele, hogy nem ő a LEGfontosabb, mert jaj a kicsi lelkecskéje... hát egy fenéket, a gyereket eleve úgy kell szoktatni, hogy ő nagyon fontos mindkettőnknek, de mi egymásnak UGYANOLYAN fontosak vagyunk... mert hát a kicsi lelkecskéjének láthatóan az tesz be, ha ezzel a ténnyel túl későn szembesül...
2012. aug. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!