Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Rosszul esne nektek? Mire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul esne nektek? Mire gondolnátok? Esetleg megsértődnétek?

Figyelt kérdés

Randizom 1 sráccal, 3x találkoztunk, ebből 2x gyalogosan voltunk. Tudni kell, hogy ahol találkoztunk, én onnan 30perc sétára lakom (helyi busz nálunk nincs), és ő nem kísért haza. Az igazsághoz hozzátartozik, hogy valami 4órákat aludhatott volna csak, ha hazakísér, mivel másnap melózott, de ő még alapból nem is akart hazamenni, azt mondta neki akár 1 óra alvás is elég.

A 2. randin kocsival volt, akkor természetesen hazavitt, de amikor elengedett éjjel, hogy menjek haza egyedül, kicsit meglepődtem, és bevallom nem annyira esett jól. Egyébként felhívott, hogy hazaértem e rendben.

Erre hogyan reagálnátok? Vagy nem vennétek fel a helyzetet?


2012. júl. 11. 12:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Értem. És amikor meglepődtél akkor nem kérdezted meg, hogy hazakísérne-e?
2012. júl. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A férfiak egyszerűek. Ha valami bajod van, meg kell neki mondani. Ha szeretnéd, hogy hazakísérjen, akkor mondd meg neki és kész. Ha nem akar, akkor kell elgondolkodni, mi a gond.


24/N

2012. júl. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
vannak lányok akik kifejezett nem szeretik első körökben a hazakisérgetést,ezt meg egy srác nem tudhatja melyik lány milyen és ilyenkor tippelni kell hogy melyiket vállalja be.ő amellett döntött első randin hogy nem kisér haza,de szerintem ha együtt maradtok lesz ennél nagyobb problémátok is ami minden kapcsolatban természetes...
2012. júl. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nyilván lesznek, meg nem lesz ebből sértődés részemről...:) Csak nekem szokatlan, randiztam már, de nem volt kérdés soha, hogy hazakísér e a srác, eddig még mindnek természetes volt, mindből alakult is ki kapcsolat, csak most tényleg fura volt. Amúgy látta rajtam, hogy meglepődtem, és mondta, hogy "te mondtad, hogy szereted, ha elsőre nem adnak meg mindent :D" hát végülis igaza volt ebben, de nem tudom...én lány létemre a félős barátnőimet mindig hazakísérem este, pedig volt már, hogy kelnem kellett utána hamar. Nah mindegy, legközelebb akkor majd mondom neki :) Köszi a válaszokat!
2012. júl. 11. 12:25
 5/9 anonim ***** válasza:
mondani kellett neki,hogy kisérjen haza mert félsz egyedül,nem harapta volna le a fejed.
2012. júl. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
amúgy nem félek, csak jó lett volna addig is együtt lenni :D köszi neked is.
2012. júl. 11. 12:27
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát, én eleve nem terveznék úgy első randikat, hogy alig alig érek rá, és utána még aludni sincs időm...

Ha meg elhívott, akkor a lovagiasság nevében hazakísérhetett volna, manapság nőként késő este egyedül mászkálni nem egy életbiztosítás, még ha csak fél órás sétáról is van szó.

Nekem sem esett volna jól.

2012. júl. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
de te mit tennél kedves utolsó? túl lépsz rajta, vagy inkább hagyod? csak kíváncsiskodok. Természetesen nem ettől fog függni a döntésem! :)
2012. júl. 11. 14:55
 9/9 A kérdező kommentje:
mmint elfelejted ezt a kis "baklövését", vagy hagyod a srácot?
2012. júl. 11. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!