Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondolnatok errol a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnatok errol a lanyrol? Talalkoznatok meg vele ezutan?

Figyelt kérdés

A sztori roviden. A facebook-on baratok, a lany ketszer megigerte, hogy lemegy meglatogatni a fiut, de nem ment. Masodjara azert, mert azt "hitte, hogy beleszeretett valakibe, aki a sajat varosaban lakik", nem messze.

Aztan egy het mulva kapnatok egy ilyen uzenetet:

Itt vagyok, az xy kavezoban varok rad, ha meg mindig akarsz velem talalkozni. Bocsanat, hogy ilyen bolond vagyok, de a "mi lett volna, ha" kezdett megorjiteni, ezert jottem el. De total megertem, ha mar nem akarsz latni.

Hozzatennem, hogy ket kulonbozo orszagban laknak.

Szoval, mit szolnatok ehhez, csak kivancsi lennek, mert nem tudom, hogy mit csinaljak ezzel a leanyzoval.


2012. máj. 28. 19:02
 1/7 anonim ***** válasza:

de a kávézó hol van, ott ahol ő lakik, vagy ott, ahol te? mert az sem mindegy ám, hogy arra kér-e, hogy menj el hozzá.

amúgy ha közel lakna, szerintem adhatnál neki még egy esélyt, de a távkapcsolat nem túl jó (szerintem). habár megbeszélni a dolgokat elmehetnél, aztán együtt eldöntitek, hogy mi legyen

2012. máj. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 ASOT ***** válasza:

ha egy másik országból eljött hozzád egy kávézóba akkor azért menj el......elég nagy táv.


De! én ott a kávézóban le is zárnám vele ezt!

2012. máj. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezaz menj el, ha másért nem akkor azért amit az előző mondott. Ohhh yeee. Most te vagy felül.


Veszteni valód nincs, max iszol egy jó kávét.

2012. máj. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

a kavezo itt van, ahol en lakom, ide jott el.

Masodik valaszolo, te miert zarnad ezt le? Az a baj, hogy igazan tetsziknekem, de nem tudom, hogy mit tegyek.

2012. máj. 28. 19:14
 5/7 anonim ***** válasza:

Hmm mondjuk attól is függ hogy mit gondolsz, ő mennyire szeret téged. Mert ugye az hogy rögtön koppintott ahogy úgy érezte, hogy van valaki más háát.


Szóval szerintem csak eljött, hogy megnézze veszítene-e valamit, szóval azt mondom, hogy lehet nem lesz könnyű magadba habarintanod. Persze ki tudja,

2012. máj. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 ASOT ***** válasza:

mert ennek nem lenne jövője....mi lenne havi 1x találkoznátok pár órára? az út is nagyon hosszú....és sok idő kell ahhoz h valaki a másikhoz költözzön...aztán minden hónapban menne az h lehet van valakije avagy nincs....meg abbol amit leírtál, abban benne van a lány hozzáállása mindenhez....nem fog működni.


kíméld meg magad egy csalódástól! csak felesleges hónpaokat éveket pazarolnál el a semmire....


dehát ha egy másik ORSZÁGBÓL! eljött hozzád egy kávézóba, akkor azért az nagy szemétség ha nem mész el, legalább beszélni vele h no....

2012. máj. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A lany hozza allasa? Az a gond, hogy sose beszeltunk arrol, hogy mi van kozottunk, csak baratilag beszelgettunk, de sose volt ez igy kimondva, hogy tetszunk egymasnak.
2012. máj. 28. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!