Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is megsértődnétek ezen?...

Ti is megsértődnétek ezen? Vagy rosszul esne?

Figyelt kérdés

A szüleim elmennek nyaralni két hétre. Anyámmal ma beszélgettünk és szó volt a nyaralásról, mondtam neki, hogy milyen jó lesz, de mondta, hogy én nem mehetek. Ezen nagyon megsértődtem. Miért ne mehetnék? Nem zavarnám őket, sose voltam erőszakos, követelőző, mégis itthon akarnak hagyni. Azt se tudom, hogy mivel érdemeltem ezt ki, semmit sem csináltam. Ha kérdezem, hogy mi az oka nem válaszol, csak a vállát vonogatja. Legalább ha nem kíváncsiak rám azt is elmondhatnák, mert így nagyon rossz. Nem esik jól.

Apám azt mondta, hogy már nem vagyok kislány, hogy velük menjek, mondta, menjek a barátaimmal, de olyanok meg nekem nincsenek. Tény, hogy egész nyáron itthon ültem, de ez őket miért zavarja? Semmi közük hozzá, hogy nekem miért nincsenek barátaim. Szerintem ez a fő ok amiért nem akarják, hogy velük menjek.

19 éves vagyok..



2012. aug. 12. 01:03
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
96%
Csak magánéleti válságban vannak és ketten akarják rendezni a dolgot, de lehet nem is nyaralni mennek hanem valami családi dolog történt amiből a te érdekedben kihagynak téged. lehet korai megsértődni. Örülj inkább, hogy egyedül lehetsz :D
2012. aug. 12. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
98%
Végre nagykorú vagy, 19 év után "végre" leléphetnek kettesben a szülők. Ne ess kétségbe, nekik is jár a kikapcsolódás, hogy kettesben legyenek. Csinálj te is programot.
2012. aug. 12. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
86%

19 évig elsősorban anya és apa szerepben voltak.

Most, hogy felnőttél, hadd legyenek már újra férj és feleség.

Azt mondod, nem zavarnád őket. Na majd jusson ez az eszedbe, amikor majd egyszer a férjeddel akarsz kettesnem nyaralni, és az anyósod veletek akar menni. még ha meg sem mukkanna, és semmi vizet sem zavarna, hidd el, a puszta jelenléte idegesítene.


Hagyd őket.

2012. aug. 12. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
88%

Hát pl. azért nem, mert kettesben szeretnének elmenni nyaralni, ez a történet nem rólad szól, hanem róluk. És tök felesleges mögé képzelni bármiféle válságot vagy akármit, természetes szükséglet, hogy az ember időnként kettesben legyen a párjával - és nem csak szexuális célból, bár nyilván azért IS.

És már bocs, de amíg a kérdést olvastam, meg voltam róla győződve, hogy max 9 éves lehet, aki kiírta, nem 19... az általam ismert tizenévesek már szabályszerűen üldözik a szüleiket, hogy húzzanak időnként kettesben kikapcsolódni, egyfelől mert jót tesz a szülőknek is, másfelől mert a tizenévesnek is szüksége van magánéletre.

2012. aug. 12. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
75%
" de ha az én apám akarna elmenni valami meghitt nyaralásra az anyámmal, megmondaná az okát." - kedves 02.07-es válaszoló, szerinted erre nem elég ok az a tény, hogy egymás párjai??? Ezt meg szerintem tök felesleges külön közölni a gyerekükkel, lévén tudja...
2012. aug. 12. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
86%
Ha tudja, akkor mért sértődött meg? Mert ha tudja, nincs min megsértődni.
2012. aug. 12. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
86%
Én imádom a fiamat,de 20 évesen már ne velem nyaraljon. Bár én nem ellenkezek ha akarna jönni,de a fiam inkább a saját utakon jár. Már nem akar velünk nyaralni..Voltaképpen érthető a szüleid reakciója. 19 évesen már ne a szüleid nyakán lógj. Arról meg nem a szüleid tehetnek hogy 19 évesen nincsenek barátaid.
2012. aug. 12. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
91%
De elég ok, hogy egy pár, de nem mindegy, milyen a kapcsolatuk. Nem biztos, hogy annyira természetes náluk, hogy édeskettesben akarnak maradni. Ha meg nem esik le a gyereknek, meg kell mondani tapintatosan.
2012. aug. 12. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%
"Nem biztos, hogy annyira természetes náluk, hogy édeskettesben akarnak maradni. Ha meg nem esik le a gyereknek, meg kell mondani tapintatosan." - nézd, ha egy 3 évesről lenne szó, maximálisan egyetértenék. Egy 13 évesnél már erősen gyanakodnék, addigra azért már azért egy osztályban ki szoktak alakulni a párok, akik kettesben együtt járnak, és az ember akkor is szembesül ezzel a dologgal, ha neki magának nincs párja...
2012. aug. 12. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
7%
Arra gondoltam, hogy nem vágynak egymásra a szülők. Ha esetleg elhidegültek egymástól évekkel ezelőtt, vagy sosem voltak egymásba szerelmesek. nekem még nincsen férjem, de pl. a szüleim nem szerelemből házasodtak, és sosem vágytak ilyesmire. Nem is igen ismerek olyan párt, akiknek húsz év körüli gyerekük van, és ilyen igényük lenne. A jelek szerint nem sűrűn láttam boldog párkapcsolatot.
2012. aug. 12. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!