Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is megsértődnétek ezen?...

Ti is megsértődnétek ezen? Vagy rosszul esne?

Figyelt kérdés

A szüleim elmennek nyaralni két hétre. Anyámmal ma beszélgettünk és szó volt a nyaralásról, mondtam neki, hogy milyen jó lesz, de mondta, hogy én nem mehetek. Ezen nagyon megsértődtem. Miért ne mehetnék? Nem zavarnám őket, sose voltam erőszakos, követelőző, mégis itthon akarnak hagyni. Azt se tudom, hogy mivel érdemeltem ezt ki, semmit sem csináltam. Ha kérdezem, hogy mi az oka nem válaszol, csak a vállát vonogatja. Legalább ha nem kíváncsiak rám azt is elmondhatnák, mert így nagyon rossz. Nem esik jól.

Apám azt mondta, hogy már nem vagyok kislány, hogy velük menjek, mondta, menjek a barátaimmal, de olyanok meg nekem nincsenek. Tény, hogy egész nyáron itthon ültem, de ez őket miért zavarja? Semmi közük hozzá, hogy nekem miért nincsenek barátaim. Szerintem ez a fő ok amiért nem akarják, hogy velük menjek.

19 éves vagyok..



2012. aug. 12. 01:03
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
87%
Ez érdekes (és persze szomorú), anyósék pl. rendszeresen járnak el kettesben, előzőleg is, de azóta is, amióta 18 évesen elköltözött a "kicsi lányuk" - az én párom:) Most pl. lent voltak 2 hétig a Balatonon, 3-4 napra mi is csatlakoztunk hozzájuk, de alapvetően kettesben voltak. És ettől még persze nagyon jó a kapcsolatuk a lányaikkal...
2012. aug. 12. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
Tényleg? Tök jó, hogy ilyen párok is vannak. A barátom szülei pl. húsz évig szenvedtek egymás mellett, nagyon utálták egymást, aztán elváltak, miután a gyerekek kirepültek. Mostanra mindkettejük megtalálta élete párját.
2012. aug. 12. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
39%
Ne haragudj 15-ös, de te idegbeteg vagy? Bunkó stálusban írtál a lánynak, előző helyen meg engem idiótáztál le. Gondolom mindenkinek így válaszolgatsz. Nem vagyok se szemforgató, se liba, de másképp is leírhatnád a véleményed. Szedjél nyugtatót vagy járj bokszolni, ha ennyire tele vagy feszültséggel, hogy a beszólogatásaiddal vezeted le.
2012. aug. 12. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
66%
Gyere el velem nyaralni addig, kérdező!:)
2012. aug. 12. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
62%

Vannak gyermekeim es megertem oket.

Pedig ok meg kisebbek... Mi minden nyaron ketszer nyaralunk, az egyik nyaralas az, hogy a gyerekek a nagyszuloknel vannak, mi pedig kettesben. Majd elmegyunk nyaralmi meg mindig kettesben es par nap utan visszamegyunk a gyerekekert, akkor kezdodik a csaladi myaralas.

Ha ilyenre nalatok meg nem volt pelda (hogy a szuleid nelkuled legyenek), akkor tenyleg ertheto, hogy ezt a ket hetet egyutt toltenek szivesen.

Persze, nem lennel utban, nagy lany vagy, de a szuleid ugyanolyan par, mint pl te lennel, ha mar lenne baratod es lehet, hogy nekik is megvan az igenyuk arra, hogy ott es akkor turbekoljanak, amikor akarnak es ugy legyenek egyutt szexualisan, ahogy es ahol eppen akarnak.

Hidd el, hogyha jelen van a gyerek, akar a szomszed szobaban, az mar sok minden spontan dolgot kizar.

Igazabol enned orulnod kellene, mert rengeteg csaladban a szulok nem tudnak es nem szeretnek kettesben lenni, csak a gyerek tartja ossze oket, a szuleidnek viszont szemmel lathatoan jo a kapcsolatuk. Ez jo dolog!!!

Masik tipp: lehet, hogy epp volt valsag a kapcsolatukban, annak pedig igen jot tesz a kettesben toltott ido.

Ne sertodj meg, inkabb elvezd, hogy ket hetig szulok nelkul leszel.

Szervezz programokat, jarj el ide-oda kirandulni, kezdj el fozni, ha eddig nem tudtal, csinalj ugy, mintha te lennel a felnott no otthon. Mert vegulis mar az vagy.

2012. aug. 12. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
77%
Én személy szerint biztosan boldog lennék, ha a nagylányom velünk akarna nyaralni, én nem látok ebben semmi rosszat és nekem is rosszul esne a helyedben, elvégre esténként magukra hagynád a szüleidet és lenne külön szobád, gondolom. Azért a saját gyerekük ne zavarja már őket, ez nem ugyanaz mintha anyós menne velük. A rokonságban a sógornőmék még mindig a 3 nagy gyerekükkel utaznak nyaralni, pedig mindegyik már huszonéves, egyszerűen igénylik a közös családi nyaralást és mindig nagyon jól érzik magukat. Én sosem tudnám a gyerekemnek azt mondani, hogy ne gyere, de ez én vagyok. Próbáld úgy felfogni, hogy kicsit kettesben akarnak lenni.
2012. aug. 12. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
54%

"Nem is igen ismerek olyan párt, akiknek húsz év körüli gyerekük van, és ilyen igényük lenne."


Elég furcsa ismeretséged lehet: nekem 3 gyerekem van, aki már "nemgyerek", 25 éve vagyunk együtt a párommal, de ennek "ellenére" igencsak megvan az igényünk néhány kettesben töltött napra/hétre gyerekek NÉLKÜL.

2012. aug. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
19%

Mégis meddig kell dajkálni Téged? Miért ne mehetne egy házaspár kettesben nyaralni???

Érdekes gondolatok, kicsit önző és ego vagy...térj észhez és hagyd őket.


24N

2012. aug. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
Nálunk édesapám olyan, aki mindenhová hurcolni akar magukkal, mert neki az a boldogság, ha mindannyian ott vagyunk - hiába vagyok már én is 22. Én viszont gyakran mondom nekik, hogy nem vagyok bőrönd, amit cipelniük kellene magukkal állandóan. Szóval én szoktam őket közös kikapcsolódásokra sarkallni. Ki ilyen, ki olyan. Nemsokára valószínűleg úgyis elköltözöm, addig pedig gondolom meg akarnak ragadni minden alkalmat, hogy együtt menjünk ide-oda. Utána úgyis már ténylegesen is csak 2en maradnak. A ti szüleid vszínű nem parázzák túl ezt a dolgot. Ők inkább azok, akik segítenének saját életet kezdeni, semmint visszatartanának a fészekben.
2012. aug. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim válasza:
14%
Csak szeretnének kettesben lenni.Gondolom ez az elmúlt években nem sűrün fordult elő.
2012. aug. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!