Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy álljam meg, hogy ne...

Hogy álljam meg, hogy ne költsek el azonnal 5000 ft-ot?

Figyelt kérdés
A szüleim ma lemennek a nyaralónkba, jövőhét péntekig egyedül leszek itthon. Megfőzve megvan, egész hétre, meg van mirelit cucc a fagyóba. Anyukám indulás előtt adott 5000 ft-ot. (tegnap nem talált hamburger húst, meg bucit tehát az már mínusz).Eddig ha kaptam pénzt azonnal a seggére vágtam. Azonnal. Most nem akarok itthon lenni úgy egy hétig,hogy pénzem 0. Nem tudok magamnak esetleg egy üdítőt megvenni,vagy egy szelet csokit,mert elköltöttem hülyeségekre.(pl hajfesték, smink,gyorskaja,vagy épp egy új póló) Hogy tudnám megállni,hogy ne költsem el? Bulizni nem fogok elmenni, ez 100%.Csak ha vásárolok annyira elragad a hév.
2012. aug. 3. 13:29
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
úúúúristen. h nem költöd el?
2012. aug. 3. 16:07
 22/34 anonim ***** válasza:
Ha csak annyi pénzből tudnál megélni amit te keresel, és 1x-2x elköltenéd az összeset, hó végéig 0ft od maradna, később tuti nem lennél ennyire költekezős.Van akinél 2x-3x5000ft van egy hónapban kajára...
2012. aug. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
Ha esetleg menni akarsz valahova akkor max 1000 vigyél,és írj listát hogy mik kellenen számold össze ha nem fussa húzd le ami nem olyan fontos!
2012. aug. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
Tanulj önkontrollt.
2012. aug. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:
menni sincs kedvem sehova, annyira 0-án vagyok lelkileg. szal még egyben van az összeg :( :)
2012. aug. 3. 18:34
 26/34 anonim ***** válasza:
nekem egész hónapra van 5ezer forint.. sőt lehet még sokat is mondok.. ebből veszem magamnak a tisztálkodási és egyéb dolgokat.. Ja és persze spórolok ruhára.. munkát pedig még nem tudok vállalni,ha ezt véletlenül mondaná valaki..
2012. aug. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Nekem is adhatod hogy megőrizzem. Legalább 11 liter gázolajat már tudnék belőle venni.
2012. aug. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
gázolaj? de akkor én vezetek :P
2012. aug. 3. 19:36
 29/34 anonim ***** válasza:
gázolaj,mert teherautók és a kamionok gázolajjal közlekednek. Ha sikerül elvezetni akkor fel veszlek,aztán 4 kezesbe nyomhatjuk. Legalább pihenek egy kicsit.
2012. aug. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
óó a neved, bocsi,szőke vagyok, nem esett le az összefüggés :D
2012. aug. 3. 20:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!