Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha nap mint nap...

Mit tennél, ha nap mint nap találkoznod kellene olyan emberrel, akit ki nem állsz. Akit, ha meglátsz, azonnal felmegy a vérnyomásod, néha a fejed is megfájdulna a látványától? Hogy lehet ez ellen védekezni?

Figyelt kérdés
2011. dec. 28. 13:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Semmit,elviselem.Egyszer majd elköltözünk.
2011. dec. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
HÁt én tudomást sem veszek azokról akiket nem bírok.Ez van.Már megtanultam hogy az ilyen idióták miatt nem éri meg agyvérzést kapni.:) Foglalkozz azokkal akiket bírsz:)
2011. dec. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
100%

Mindig lesznek ilyen emberek. Átérzem a helyzeted. "Drága" anyósomtól nem messze fogunk költözni. Itthon se anyám se apám nem 100%

Azt hiszem egyiket sem tudom elkerülni, egy megoldás van:

legyél Te az elviselhetetlen és kerüljenek Téged!

Egy igaz mondás tőlem: Ha Te nem alkalmazkodsz, hozzád fognak alkalmazkodni. Sok sikert!

2011. dec. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

utolsónak: itt már nem is az alkalmazkodásról van szó, egyszerűen a "meglátni és rosszul lenni"!

Mégha semmi rosszat sem tesz!

2011. dec. 28. 16:55
 5/21 anonim válasza:

Persze, én az anyósommal úgy vagyok, hogy elég csak rágondolnom és érzem hogy kidagad a nyakamon az ütőér.

Ez eredménye egy helyzetnek, vitának, bárminek.

2011. dec. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Na ezzel én is pontosan így vagyok, csak nekem nem az ütőerem dagad ki, hanem hevesebben ver a szívem, érzem , hogy robbanni tudnék az idegtől.

De hogy lehet ezt elkerülni???????? Tönkre megy az egészségem.

2011. dec. 28. 17:50
 7/21 anonim válasza:

Mondanál többet erről a helyzetről?

Ki ez az ember számodra? Milyen kapcsolatban vagy vele? Miért kell minden nap találkoznotok?

2011. dec. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Az anyósoooooooooooooooooom!!!!!
2011. dec. 28. 18:33
 9/21 anonim válasza:
Együtt laktok? Nem tudtok elköltözni?
2011. dec. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Sajnos nem. Egyelőre nem sok esély látszik a külön költözésre. Ezt így kell elfogadnom. Csak ez az érzés tönkretesz..........
2011. dec. 28. 19:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!