Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha nap mint nap...

Mit tennél, ha nap mint nap találkoznod kellene olyan emberrel, akit ki nem állsz. Akit, ha meglátsz, azonnal felmegy a vérnyomásod, néha a fejed is megfájdulna a látványától? Hogy lehet ez ellen védekezni?

Figyelt kérdés
2011. dec. 28. 13:10
1 2 3
 11/21 anonim válasza:

Beszéltél már erről a pároddal? Az a legelső lépés.

Ha vagytok olyan kapcsolatban, elmondhatod neki úgy ahogy van, hogy nem birod az anyósod. Kérdezd meg, ő tudna-e valami megoldást, tudna-e vele beszélni, biztos sok problémád van az asszonnyal. Ha nem tud vele beszélni, neked kell kiállnod magadért. Ha nem vagytok olyan kapcsolatban, akkor nem csak az anyóssal van a baj.

Vagy ezen túlvagytok már?

2011. dec. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Ó, hát ezen már réges rég túl vagyunk. Nagyon jól ismeri minden érzésemet, gondolatomat.Mindennapos probléma ez, mert én elég heves vérmérséklet vagyok, és ha bajom van azonnal mondom, vagy úgy szólok, hogy abból egyértelmű, hogy megint történt valami, vagy nem történt, de tiszta ideg vagyok valamiért... Ha meg megpróbálom magamba fojtani, nem szólni, akkor csak gyűröm magamban, megfájdul a fejem és egyszercsak robbanok, még jobban.
2011. dec. 28. 20:02
 13/21 A kérdező kommentje:
Meg a másik az, hogy nem kell vele beszélni, mert sokszor már nem is csinál semmit az a szerencsétlen nő, de már a látványától rosszul vagyok.Erről meg igazán nem tehet sem ő, sem én.
2011. dec. 28. 20:03
 14/21 anonim válasza:

Próbáljatok meg elköltözni. Akár egy kicsi lakásba is.

Sok van még hátra a maminak?

2011. dec. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Most már meg lenne minden feltétel ahhoz, hogy elköltözzünk, mert anyagilag ennél jobban , mint most vagyunk nem nagyon fogunk jobban állni, sajnos..

Csak elég rossz érzés a páromnak és nekem is, mert párom a lakás tulajdonosa és nekünk kell albérletbe kényszerülnünk az anyja miatt.De ezen már túl is tettük magunkat, csak egyszerűen már az egészségemet féltem ettől a helyzettől.

2011. dec. 28. 20:36
 16/21 A kérdező kommentje:

Ebben az évben gyereket is szeretnénk, és gyerekkel albérletben rémálom, főleg, hogy lenne hol laknunk. az anyósomnak pedig van egy másik kisebblakása, de oda nem akar költözni, mert ott az apja lakik, és az apjával nem akar együtt élni.......

Én meg nem akarok a nagypapival sem élni, mert az is ugyanide vezetne és egészségtelen......

2011. dec. 28. 20:40
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Én a főnökömmel vagyok így! Egy sötét, idióta, büdös gyökér, paraszt! Reggel bemegyek a munkahelyemre, elvégzem a munkám és hazamegyek! Minél kevesebb időt próbálok a társaságában tölteni!
2011. dec. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy ismerősöm és ugyanezek az érzések kavarognak bennem, amikor meglátom. Lassan 3 éve viszonyulok így hozzá, nekem nem sikerült semmit sem tennem. Nem tudom levegőnek nézni, mert ahhoz túlzottan idegesít a látványa, szóval akármikor egy légtérben vagyunk szétb.sz az ideg konkrétan.. aztán a találkozás után még 2 napig nem tudok leszállni a témáról, de aztán elmúlik :) kitartás
2011. dec. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező. Itt veled van a baj. Nem is kicsi.
2011. dec. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
én egy osztálytársammal vagyok így. ha csak egy képet is meglátok róla, rosszul leszek, ennyire még nem rühelltem embert. az osztályban is majdnem mindenki (a normális része) utálja, de engem valahogy kinézett magának és kezd rohadtul az idegeimre menni. de hálistennek érettségi után nem kell többet látnom.
2011. dec. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!