Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy álljam meg, hogy ne...

Hogy álljam meg, hogy ne költsek el azonnal 5000 ft-ot?

Figyelt kérdés
A szüleim ma lemennek a nyaralónkba, jövőhét péntekig egyedül leszek itthon. Megfőzve megvan, egész hétre, meg van mirelit cucc a fagyóba. Anyukám indulás előtt adott 5000 ft-ot. (tegnap nem talált hamburger húst, meg bucit tehát az már mínusz).Eddig ha kaptam pénzt azonnal a seggére vágtam. Azonnal. Most nem akarok itthon lenni úgy egy hétig,hogy pénzem 0. Nem tudok magamnak esetleg egy üdítőt megvenni,vagy egy szelet csokit,mert elköltöttem hülyeségekre.(pl hajfesték, smink,gyorskaja,vagy épp egy új póló) Hogy tudnám megállni,hogy ne költsem el? Bulizni nem fogok elmenni, ez 100%.Csak ha vásárolok annyira elragad a hév.
2012. aug. 3. 13:29
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Írj egy listát, hogy mit kell venni és CSAK ÉS KIZÁRÓLAG ezeket vedd meg.
2012. aug. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 okoska31 ***** válasza:
100%

ne menj el vásárolni, ha úgyis tele a hűtő.


ha mégis elmész, listát írj a legszükségesebbekről, és csak azt vedd meg, amit felírtál.


egyébként nem véletlen, hogy csak ennyivel hagytak otthon:):):)

2012. aug. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
65%

DOLGOZZ MEG A PÉNZÉRT legalább egyszer életedben.

Utána 2-szer meggondolod, mire költöd el.

2012. aug. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
Lista és az kb mibe kerül. Ehhez mérten vigyél pénzt magaddal. Azt csak nem költöd el, ami nincs nálad??? Vagy mégis? :))))))))))
2012. aug. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

csak ennyivel ?:D ez 5000 ft-al több pénz,mint amit a kezembe kellene adni :D


dolgoztam, 2 hétig rabszolga munka fóliában. 1 hét gyerek felvigyázás. Úgy elköltöttem a fizetésem,hogy húúúúú :D bár azt értelmes dologra is költöttem :)

2012. aug. 3. 13:38
 6/34 A kérdező kommentje:

ez a lista jó ötlet,már csak magamtól féltem :D


sajnos 5000 ft- egy címletben :S

2012. aug. 3. 13:39
 7/34 anonim ***** válasza:
56%
Amúgy hány éves vagy? Engem a szüleim 19 évesen négyszer ennyi pénzzel hagytak otthon és a barátnőmet egy teljes hétre, úgy hogy mi főztünk, és maradt is pénz, egyáltalán nem hülyéskedtük el.
2012. aug. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

16L :)

Nekem meg van előre főzve, van mirelit kaja, mirelit pizza. Hamburgerért könyörgök 2 hónapja, tegnap anyu nem kapott,mondta,hogy majd veszek :D

2012. aug. 3. 13:44
 9/34 anonim ***** válasza:
58%

És kívánós vagy vagy mi? Ha tele a hűtő, meg van mirelit mi f...nak hamburger?


Minek mennél egyáltalán boltba?


Ha a pénzre nem tudsz vigyázni, gyerekre hogyan? egyáltalán, hogyan hagytak egyedül?


16 évesen egész nyáron dolgoztam és abból vettem minden sulis cuccot utána..

2012. aug. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
44%

rohadt jó feleség lesz belőled! :D


csak ne az enyém legyél majd :P

2012. aug. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!