Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha akaratlanal megkárosítanáto...

Ha akaratlanal megkárosítanátok valakit, szólnátok az illetönek az esetröl?

Figyelt kérdés
2012. júl. 31. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nemcsak szólnék, ha lehet, kártalanítanám. Ha véletlen is, de én tettem.
2012. júl. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nem tud még róla, nem szólnék neki azonnal, viszont a kártérítést nyomban utalnám a bankszámlájára. Csak akkor mondanám el neki, ha megkérdezné miért kapta az összeget.
2012. júl. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. júl. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 wartburg353s ***** válasza:
100%
Jobb szólni. Tavaly a sógorom birkái tönkretették az egész veteményesemet, mert rosszul zárta be őket. Amikor bűnbánó arccal elmondta, mi történt, egyszerűen nem tudtam haragudni rá. Ha magam fedeztem volna fel, valószínűleg még most is mérgelődnék a dolgon.
2012. júl. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha ezzel megóvom a további kártól, akkor igen. Miről van szó?
2012. júl. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, elmondanám. Nemcsak azért, mert joga van tudni, hanem a lelkiismeretem miatt is.
2012. júl. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kávézöban dolgozom. Egyszer egy vendégnek akaratlanul rosszul adtam vissza 1000 ft-al kevesebbet. Mire észrevettem már elment. Mikor legközelebb jött és fizetett visszaadták neki és bocsánatot kértem, hiába nem volt szándékos. Azóta is dícsér, meg a főnöknek is......
2012. júl. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!